Verandabouwer in Mortsel:
terrasoverkapping

Ter indicatie: 1.000 tot 8.000 €. Ter plaatse: 1 verandabouwer.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Mortsel: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Mortsel: het belangrijkste

In Mortsel begin je het best pas aan een terrasoverkapping met meerdere offertes in handen. In de KBO vind je 1 verandabouwer in Mortsel; wat elk bedrijf precies doet, vraag je best na. Voor je budget ligt de richtprijs rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; het exacte bedrag staat pas in de offerte. Vertel kort wat je wilt laten doen en ontvang voorstellen van vakmensen uit je regio.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode2640
Gevestigde verandabouwers1

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Welke lokale punten gelden voor een veranda in Mortsel?

Volgens de publieke gegevens tellen in Mortsel twee punten: In juli is het in Mortsel gemiddeld 19,3 °C (2014-2023), in lijn met het provinciegemiddelde (19,3 °C). Een terrasoverkapping of pergola geeft dan schaduw en houdt je terras bruikbaar. Vergunning in Mortsel: reken op ongeveer drie maanden zonder openbaar onderzoek, zes met, en na de vergunning wacht je nog 35 dagen na aanplakking.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel verandabouwers zijn er in Mortsel?

We tellen 1 verandabouwer in Mortsel. Wat elk bedrijf precies doet, vraag je best na voor je een offerte aanvraagt.

Hoe vraag je in Mortsel een offerte aan?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

De verandabouwers in Mortsel

Bekijk de fiche

Iber Aluminium Engineering

Antwerpsestraat 168, 2640 Mortsel

Sinds 2020
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Mortsel?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Mortsel

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Een veranda in Mortsel: wat de open data vertellen

Voor je offertes van verandabouwers in Mortsel vergelijkt, helpen een paar lokale feiten om het juiste dak te kiezen. Ze komen uit open bronnen (PVGIS voor het klimaat) en uit de regels van je gewest. In de herfst is het het beste moment om offertes te vragen voor een veranda in de lente: de vergunning loopt dan tijdens de winter.

Handig om te weten

19,3 °C in juli: buiten leven

In juli is het in Mortsel gemiddeld 19,3 °C (2014-2023), in lijn met het provinciegemiddelde (19,3 °C). Een terrasoverkapping of pergola geeft dan schaduw en houdt je terras bruikbaar.

Onthoud: Laat een dakzonwering of lamellen mee prijzen.

Goed om te weten

Geen melding meer voor een veranda in Mortsel

Vergunning in Mortsel: reken op ongeveer drie maanden zonder openbaar onderzoek, zes met, en na de vergunning wacht je nog 35 dagen na aanplakking.

Handig om te weten

Mortsel: wanneer tekent een architect je veranda?

In Mortsel is een architect niet verplicht als je veranda voor minstens 75 % uit glas of ander doorzichtig materiaal bestaat, maximaal 40 m² groot is, een kroonlijst tot 3 m en een nok tot 4,50 m heeft, en niet aan de draagstructuur raakt.

Onthoud: Meet de hoogte van goot en nok vanaf het maaiveld.

Handig om te weten

EPB voor je veranda in Mortsel

In Mortsel gelden de Vlaamse EPB-regels: zonder architect geen EPB-procedure, met architect en verwarming moeten dichte delen U 0,24 halen en ramen Uw 1,5, met glas tot 1,1.

Onthoud: Vraag de Ug van het dakglas: 1,1 of beter.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Mortsel

Terrasoverkapping in de buurt van Mortsel

Terrasoverkapping in Mortsel: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan