Verandabouwer in Wommelgem:
terrasoverkapping

Prijsindicatie: 1.000 tot 8.000 €. Onze lijst in Wommelgem: 1 verandabouwer.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Wommelgem: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Wommelgem: het belangrijkste

Overweeg je een terrasoverkapping in Wommelgem? Onze lijst telt 1 verandabouwer met een vestiging in Wommelgem, op basis van de openbare KBO-gegevens; de precieze specialiteit check je best bij elk bedrijf zelf. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, met materiaal en plaatsing, vóór eventuele premies. Het formulier op deze pagina stuurt je aanvraag door naar vakmensen uit de regio: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode2160
Gevestigde verandabouwers1

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Welke lokale punten gelden voor een veranda in Wommelgem?

Twee lokale aandachtspunten in Wommelgem: Gemiddeld 19,3 °C in juli in Wommelgem: nachtventilatie haalt de warmte uit de veranda. Bouw je een veranda in Wommelgem? De aanvraag gaat via het Omgevingsloket: de gemeente kiest de vereenvoudigde procedure of een procedure met openbaar onderzoek.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie neemt zo’n werf aan in Wommelgem?

We tellen 1 verandabouwer in Wommelgem. Vraag elk bedrijf of het zo’n werf aanneemt.

Hoe vraag je in Wommelgem een offerte aan?

Vul het formulier bovenaan deze pagina in, zonder de site te verlaten: je aanvraag gaat naar Bobex, dat ze doorgeeft aan aangesloten vakmensen uit je regio. De dienst is gratis en vrijblijvend; je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van welke vakmensen beschikbaar zijn.

De verandabouwers in Wommelgem

Bekijk de fiche

Alu-V

Nijverheidsstraat 64, 2160 Wommelgem

Sinds 2019
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Wommelgem?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Wommelgem

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Een veranda in Wommelgem: de lokale feiten

In Wommelgem spelen klimaat en vergunning mee bij elke veranda. De kern, met bronnen. Na de zomer start je best met je aanvraag: zo ligt de vergunning er in het voorjaar.

Handig om te weten

19,3 °C in juli: buiten leven

Gemiddeld 19,3 °C in juli in Wommelgem: nachtventilatie haalt de warmte uit de veranda.

Goed om te weten

Wommelgem: vergunning nodig voor elke aangebouwde veranda

Bouw je een veranda in Wommelgem? De aanvraag gaat via het Omgevingsloket: de gemeente kiest de vereenvoudigde procedure of een procedure met openbaar onderzoek.

Onthoud: Bel de dienst omgeving van je gemeente voor je laat tekenen.

Goed om te weten

Boven 30 °C: 7 dagen per jaar in Wommelgem

In Wommelgem komt het kwik ongeveer 7 dagen per jaar boven 30 °C (2014-2023), vergelijkbaar met een doorsnee gemeente in de provincie (6 dagen). Zonder buitenzonwering of zonwerend glas loopt een veranda op zulke dagen ver boven de 30 °C op.

Onthoud: Laat buitenzonwering of dakramen mee prijzen.

Handig om te weten

Geen verandapremie in Wommelgem: wat wel en niet kan

Verandaglas en zonwering komen in Wommelgem niet in aanmerking voor Mijn VerbouwPremie: het btw-tarief van 6 % is de echte besparing.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Wommelgem

Terrasoverkapping in de buurt van Wommelgem

Terrasoverkapping in Wommelgem: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan