Verandabouwer in Aartselaar:
terrasoverkapping

Ter indicatie: 1.000 tot 8.000 €. In Aartselaar tellen we 2 verandabouwers.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Aartselaar: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Aartselaar: het belangrijkste

Een project rond terrasoverkapping in Aartselaar? Hier staan de richtprijzen, vakmensen uit de buurt en het offerteformulier. In het ondernemingsregister (KBO) vind je 2 verandabouwers in Aartselaar: ga bij elk bedrijf na of het zulke werken aanneemt. Voor je budget draaien de prijzen rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; het exacte bedrag staat pas in de offerte. Vertel kort wat je wilt laten doen om offertes te krijgen van vakmensen die in Aartselaar werken.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode2630
Gevestigde verandabouwers2

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Aartselaar?

Volgens de publieke gegevens tellen in Aartselaar twee punten: Gemiddeld 19,3 °C in juli in Aartselaar: verlucht je veranda 's nachts, dan begint ze de dag koel. Een tuinkamer met dicht dak komt meestal onder 75 % glas uit: dan is ook in Aartselaar een architect verplicht, hoe klein de veranda ook is.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie kan in Aartselaar de werken uitvoeren?

Onze lijst telt 2 verandabouwers in Aartselaar. Wat elk bedrijf precies doet, vraag je best na voor je een offerte aanvraagt.

Hoe vraag je offertes aan voor een terrasoverkapping in Aartselaar?

Vul het formulier bovenaan deze pagina in, zonder de site te verlaten: je aanvraag gaat naar Bobex, dat ze doorgeeft aan aangesloten vakmensen uit je regio. De dienst is gratis en vrijblijvend; je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van welke vakmensen beschikbaar zijn.

De verandabouwers in Aartselaar

Bekijk de fiche

Mj Verandabouw

Koekoekstraat 67 Bus 1, 2630 Aartselaar

Sinds 2006
Bekijk de fiche

Aluminicon

Nieuwstraat 10, 2630 Aartselaar

Sinds 2012
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Aartselaar?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Aartselaar

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Vóór je offertes vraagt in Aartselaar: de nuttige feiten

Niets vervangt een opmeting ter plaatse, maar ze helpen je om je vragen voor te bereiden in Aartselaar: dit zijn de punten die tellen. Het einde van het jaar is rustiger bij de verandabouwers: plan nu, bouw in de lente.

Handig om te weten

Juli in Aartselaar: gemiddeld 19,3 °C

Gemiddeld 19,3 °C in juli in Aartselaar: verlucht je veranda 's nachts, dan begint ze de dag koel.

Onthoud: Laat een dakzonwering of lamellen mee prijzen.

Handig om te weten

Aartselaar: wanneer tekent een architect je veranda?

Een tuinkamer met dicht dak komt meestal onder 75 % glas uit: dan is ook in Aartselaar een architect verplicht, hoe klein de veranda ook is.

Goed om te weten

Omgevingsvergunning en veranda in Aartselaar

Vergunning in Aartselaar: reken op ongeveer drie maanden zonder openbaar onderzoek, zes met, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen.

Onthoud: Laat je verandabouwer de plannen voor het Omgevingsloket leveren.

Handig om te weten

Gewone zomers in Aartselaar

In Aartselaar wordt het gemiddeld 6 dagen per jaar warmer dan 30 °C (2014-2023), vergelijkbaar met een doorsnee gemeente in de provincie (6 dagen). Op die dagen beslist de zonwering of je in de veranda kan zitten.

Onthoud: Vertel bij je aanvraag op welke kant je tuin ligt.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Aartselaar

Terrasoverkapping in de buurt van Aartselaar

Terrasoverkapping in Aartselaar: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan