Verandabouwer in Boechout:
terrasoverkapping

Indicatieve prijsvork: 1.000 tot 8.000 €. Geen bedrijf ter plaatse, wel in de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Boechout: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Boechout: het belangrijkste

In Boechout begin je liefst pas aan een terrasoverkapping als je een paar offertes naast elkaar hebt gelegd. Geen vestiging in Boechout in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO): vakmensen uit de buurt verplaatsen zich vaak. 1.000 tot 8.000 €: zo ligt de grootteorde, met materiaal en plaatsing, zonder premies. Vertel kort wat je wilt laten doen om offertes te krijgen van vakmensen die in Boechout werken.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode2530 en 2531
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Welke lokale punten gelden voor een veranda in Boechout?

Twee lokale aandachtspunten in Boechout: Met 19,3 °C gemiddeld in juli hoort Boechout bij de warmere gemeenten: glazen schuifwanden die je helemaal openschuift, zijn hier handig. Met 7 hittedagen per jaar hoort Boechout bij de warmste gemeenten van de zone. Verluchting bovenaan is hier even belangrijk als zonwering.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel verandabouwers zijn er in Boechout?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Boechout: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe vraag je in Boechout een offerte aan?

Beschrijf je project in het formulier op deze pagina. De aanvraag komt bij Bobex terecht, dat ze toevertrouwt aan partnervakmensen dicht bij jou: tot 5 offertes, afhankelijk van wie beschikbaar is, gratis en vrijblijvend.

De verandabouwers in Boechout

Onze gegevens tonen geen bedrijf in Boechout; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
4,0 km · Mortsel

Iber Aluminium Engineering

Antwerpsestraat 168, 2640 Mortsel

Sinds 2020
Bekijk de fiche
4,4 km · Lint

Swv

Felix Timmermanslaan 19, 2547 Lint

Sinds 2014
Bekijk de fiche
4,6 km · Wommelgem

Alu-V

Nijverheidsstraat 64, 2160 Wommelgem

Sinds 2019
Bekijk de fiche
6,0 km · Ranst

Jef Alu Ramen

Korenveld 26, 2520 Ranst

Sinds 2023
Bekijk de fiche
6,6 km · Lier

Veranda's Janssens - Tuinrelax

Mechelsesteenweg 388, 2500 Lier

Sinds 1980
Bekijk de fiche
6,6 km · Lier

KBD Verandabouw

Mijl 53, 2500 Lier

Sinds 1995
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Boechout?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Boechout

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Vóór je offertes vraagt in Boechout: de lokale context

Niets vervangt een opmeting ter plaatse, maar ze helpen je om je vragen voor te bereiden in Boechout: hieronder het belangrijkste. Met de eerste herfstbuien komen de lekken aan het licht: een goed moment voor een renovatieofferte.

Handig om te weten

Een warme juli in Boechout

Met 19,3 °C gemiddeld in juli hoort Boechout bij de warmere gemeenten: glazen schuifwanden die je helemaal openschuift, zijn hier handig.

Goed om te weten

Warme zomers in Boechout: zonwering niet vergeten

Met 7 hittedagen per jaar hoort Boechout bij de warmste gemeenten van de zone. Verluchting bovenaan is hier even belangrijk als zonwering.

Onthoud: Vraag hoe de warme lucht bovenaan weg kan.

Goed om te weten

Melden kan niet meer voor een veranda in Boechout

Sinds 1 maart 2026 is er in Boechout geen veranda meer zonder vergunning. Lokale voorschriften kunnen strenger zijn: bel eerst de dienst omgeving.

Onthoud: Kijk op het geoloket welke plannen op je perceel gelden.

Handig om te weten

Boechout: de ramen naar de veranda wel, de veranda niet

In Boechout geldt de Vlaamse Mijn VerbouwPremie, maar voor een veranda zijn premie en Mijn VerbouwLening niet mogelijk: het verandaglas krijgt geen premie.

Onthoud: Kijk je inkomenscategorie na op vlaanderen.be.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Boechout

Terrasoverkapping in de buurt van Boechout

Terrasoverkapping in Boechout: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan