Verandabouwer in Wijnegem:
terrasoverkapping

Prijsindicatie: 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Wijnegem: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Wijnegem: het belangrijkste

Denk je aan een terrasoverkapping in Wijnegem? De openbare gegevens tonen geen vestiging in Wijnegem; bedrijven uit de omliggende gemeenten werken vaak ook hier. Voor je budget ligt de richtprijs rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; de offerte geeft het precieze bedrag. Een paar vragen volstaan om tot 5 offertes te krijgen van vakmensen uit de buurt.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode2110
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Wijnegem?

Twee lokale aandachtspunten in Wijnegem: Wijnegem heeft warme zomermaanden (juli gemiddeld 19,3 °C). Een pergola met een schuifdoek of lamellen geeft schaduw waar en wanneer je wil. Wijnegem valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Wat aan je woning vasthangt, is een aanbouw: vergunning nodig, hoe klein ook.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel vakmensen zijn er in Wijnegem?

Er is geen vestiging in Wijnegem in onze lijst, maar bedrijven uit de buurgemeenten werken vaak ook hier.

Hoe vergelijk je offertes voor een terrasoverkapping in Wijnegem?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

Wat kost terrasoverkapping in Wijnegem?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Wijnegem

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Wijnegem

Onze gegevens tonen geen bedrijf in Wijnegem; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
2,5 km · Wommelgem

Alu-V

Nijverheidsstraat 64, 2160 Wommelgem

Sinds 2019
Bekijk de fiche
6,6 km · Ranst

Jef Alu Ramen

Korenveld 26, 2520 Ranst

Sinds 2023
Bekijk de fiche
7,2 km · Mortsel

Iber Aluminium Engineering

Antwerpsestraat 168, 2640 Mortsel

Sinds 2020
Bekijk de fiche
10,6 km · Antwerpen

A. Aanbouwplast

2600 Antwerpen

Sinds 1995
Bekijk de fiche
10,6 km · Antwerpen

Havecon Serres

Quellinstraat 49, 2018 Antwerpen

Sinds 2006
Bekijk de fiche
10,6 km · Antwerpen

Glas- en Aluminiumwerken De Leeuw

Fort Iii Straat 4, 2150 Antwerpen

Sinds 2011
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Zon, vorst en regels: je veranda in Wijnegem in cijfers

Een veranda reageert op het klimaat van haar gemeente: zomer en winter bepalen wat je op de offerte vraagt. Hier zie je het voor Wijnegem, op basis van publieke gegevens. In de herfst start je best met je aanvraag: de vergunning loopt dan tijdens de winter.

Handig om te weten

19,3 °C in juli: buiten leven

Wijnegem heeft warme zomermaanden (juli gemiddeld 19,3 °C). Een pergola met een schuifdoek of lamellen geeft schaduw waar en wanneer je wil.

Goed om te weten

Omgevingsvergunning en veranda in Wijnegem

Wijnegem valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Wat aan je woning vasthangt, is een aanbouw: vergunning nodig, hoe klein ook.

Onthoud: Laat je verandabouwer de plannen voor het Omgevingsloket leveren.

Goed om te weten

Boven 30 °C: 7 dagen per jaar in Wijnegem

7 dagen boven 30 °C per jaar in Wijnegem, tegenover 6 voor de doorsnee gemeente in de provincie Antwerpen: zonwerend glas in het dak of een dakzonwering is hier haast verplicht voor een veranda op het zuiden.

Onthoud: Vraag de g-waarde van het dakglas.

Handig om te weten

Mijn VerbouwPremie en je veranda in Wijnegem

Premie in Wijnegem: niet voor de veranda, wel mogelijk voor de ramen in je gevel die erop uitkomen, met glas tot Ug 1,0 en een factuur van minstens 1.000 € excl. btw.

Onthoud: Kijk je inkomenscategorie na op vlaanderen.be.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Wijnegem

Terrasoverkapping in de buurt van Wijnegem

Terrasoverkapping in Wijnegem: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan