Verandabouwer in Kontich:
terrasoverkapping

Ter indicatie: 1.000 tot 8.000 €. Onze lijst in Kontich: 1 verandabouwer.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Kontich: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Kontich: het belangrijkste

In Kontich begin je liefst pas aan een terrasoverkapping als je een paar offertes naast elkaar hebt gelegd. We tellen 1 verandabouwer uit Kontich, volgens de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO); vraag elk bedrijf of het dit soort werk doet. Qua budget ligt de richtprijs rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; het exacte bedrag staat pas in de offerte. Een paar vragen volstaan om tot 5 offertes te krijgen van vakmensen uit de buurt.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode2550
Gevestigde verandabouwers1

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Kontich?

Twee lokale aandachtspunten in Kontich: In juli is het in Kontich gemiddeld 19,3 °C (2014-2023), vergelijkbaar met een doorsnee gemeente in de provincie (19,3 °C). Lange, warme avonden: een overdekt terras wordt hier volop gebruikt. Vergunning in Kontich: reken op ongeveer drie maanden zonder openbaar onderzoek, zes met, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie kan in Kontich de werken uitvoeren?

In onze lijst vind je 1 verandabouwer in Kontich. Vraag elk bedrijf of het zo’n werf aanneemt.

Hoe vergelijk je offertes voor een terrasoverkapping in Kontich?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

Wat kost terrasoverkapping in Kontich?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Kontich

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Kontich

Bekijk de fiche

A+ Alu BVBA

Blauwesteenstraat 124 Bus A, 2550 Kontich

Sinds 1996
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Een veranda in Kontich: wat de open data vertellen

Voor je offertes van verandabouwers in Kontich vergelijkt, helpen een paar lokale feiten om de juiste vragen te stellen. Ze komen uit open bronnen (PVGIS voor het klimaat) en uit de regels van je gewest. November en december is rustiger bij de verandabouwers: plan nu, bouw in de lente.

Handig om te weten

Een warme juli in Kontich

In juli is het in Kontich gemiddeld 19,3 °C (2014-2023), vergelijkbaar met een doorsnee gemeente in de provincie (19,3 °C). Lange, warme avonden: een overdekt terras wordt hier volop gebruikt.

Onthoud: Vraag schuifwanden die volledig openschuiven.

Goed om te weten

Melden kan niet meer voor een veranda in Kontich

Vergunning in Kontich: reken op ongeveer drie maanden zonder openbaar onderzoek, zes met, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen.

Onthoud: Reken op 35 dagen wachten na de aanplakking van de vergunning.

Handig om te weten

75 % glas, 40 m², 3 m: de architectenregel in Kontich

Moet de achtergevel open voor een brede doorgang? Ingrepen in de stabiliteit vragen altijd een architect.

Onthoud: Hou de kroonlijst onder 3 m als je zonder architect wil bouwen.

Handig om te weten

Kontich: de ramen naar de veranda wel, de veranda niet

Vervang je in Kontich ook de ramen tussen je woning en de veranda? Die ramen tellen wel, voor categorie 3 en 4: 35 of 50 % van de factuur excl. btw.

Onthoud: Vraag of het raam naar de veranda Ug 1,0 haalt.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Kontich

Terrasoverkapping in de buurt van Kontich

Terrasoverkapping in Kontich: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan