Verandabouwer in Rumst:
terrasoverkapping

Reken op ongeveer 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Rumst: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Rumst: het belangrijkste

Voor een terrasoverkapping in Rumst vraag je beter meer dan één offerte. Geen vestiging in Rumst in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO): vakmensen uit de buurt verplaatsen zich vaak. Voor je budget ligt de richtprijs rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; het exacte bedrag staat pas in de offerte. Vertel kort wat je wilt laten doen en ontvang voorstellen van vakmensen uit je regio.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode2840
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Welke lokale punten gelden voor een veranda in Rumst?

Twee lokale aandachtspunten in Rumst: Vergunning in Rumst: de beslissing volgt richtinggevend na drie tot zes maanden, en na de vergunning wacht je nog 35 dagen na aanplakking. Rumst telt ongeveer 6 hittedagen per jaar. Een dakraam dat je op afstand opent, voert de warmte af nog voor je thuis bent.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Welke vakmensen werken in Rumst?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Rumst: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe vergelijk je offertes voor een terrasoverkapping in Rumst?

Vul het formulier bovenaan deze pagina in, zonder de site te verlaten: je aanvraag gaat naar Bobex, dat ze doorgeeft aan aangesloten vakmensen uit je regio. De dienst is gratis en vrijblijvend; je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van welke vakmensen beschikbaar zijn.

De verandabouwers in Rumst

Onze gegevens tonen geen bedrijf in Rumst; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
3,7 km · Kontich

A+ Alu BVBA

Blauwesteenstraat 124 Bus A, 2550 Kontich

Sinds 1996
Bekijk de fiche
5,0 km · Aartselaar

Mj Verandabouw

Koekoekstraat 67 Bus 1, 2630 Aartselaar

Sinds 2006
Bekijk de fiche
5,0 km · Aartselaar

Aluminicon

Nieuwstraat 10, 2630 Aartselaar

Sinds 2012
Bekijk de fiche
6,5 km · Lint

Swv

Felix Timmermanslaan 19, 2547 Lint

Sinds 2014
Bekijk de fiche
8,8 km · Sint-Katelijne-Waver

A.A.W.

Drevendaal 20, 2860 Sint-Katelijne-Waver

Sinds 1975
Bekijk de fiche
8,8 km · Sint-Katelijne-Waver

Serrenbouw M.Dockx & Zonen

Mechelsesteenweg 206, 2860 Sint-Katelijne-Waver

Sinds 1986
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Rumst?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Rumst

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Je veranda in Rumst: wat de open data vertellen

Hitte, vorst en vergunning: dit zeggen de publieke gegevens over een veranda in Rumst, en wat het verandert aan je project. Wanneer de regen terugkomt, zie je waar een oude veranda lekt: een goed moment voor een renovatieofferte.

Goed om te weten

Rumst: vergunning nodig voor elke aangebouwde veranda

Vergunning in Rumst: de beslissing volgt richtinggevend na drie tot zes maanden, en na de vergunning wacht je nog 35 dagen na aanplakking.

Handig om te weten

6 hittedagen per jaar in Rumst

Rumst telt ongeveer 6 hittedagen per jaar. Een dakraam dat je op afstand opent, voert de warmte af nog voor je thuis bent.

Handig om te weten

Rumst: wanneer tekent een architect je veranda?

Een tuinkamer met dicht dak haalt de 75 % glas zelden: dan tekent in Rumst een architect, ook voor een kleine oppervlakte.

Handig om te weten

EPB-eisen in Rumst: alleen met architect

EPB in Rumst: wie de veranda niet verwarmt en afsluit met een deur, houdt ze buiten het verwarmde volume; vraag het na bij je architect of verandabouwer.

Onthoud: Beslis vooraf of je de veranda verwarmt.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Rumst

Terrasoverkapping in de buurt van Rumst

Terrasoverkapping in Rumst: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan