Verandabouwer in Moorslede:
terrasoverkapping

Richtprijs: 1.000 tot 8.000 €. Geen bedrijf ter plaatse, wel in de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Moorslede: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Moorslede: het belangrijkste

In Moorslede begin je liefst pas aan een terrasoverkapping met meerdere offertes in handen. De openbare gegevens tonen geen vestiging in Moorslede; bedrijven uit de omliggende gemeenten werken vaak ook hier. Ter indicatie reken je op 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen, naargelang de situatie op de werf. Een paar vragen volstaan om tot 5 offertes te krijgen van vakmensen uit de buurt.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode8890
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Wat moet je nagaan vóór je een veranda laat bouwen in Moorslede?

Twee lokale aandachtspunten in Moorslede: Bouw je een veranda in Moorslede? De aanvraag gaat via het Omgevingsloket: de gemeente beslist of er een openbaar onderzoek komt. Woon je in Moorslede in een recente woning? Reken dan met 21 %: het verschil met 6 % is op een gemiddelde veranda enkele duizenden euro.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Welke vakmensen werken in Moorslede?

In onze gegevens staat geen enkel bedrijf in Moorslede; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen wel helpen.

Hoe vraag je offertes aan voor een terrasoverkapping in Moorslede?

Alles gebeurt op deze pagina: het formulier stuurt je aanvraag naar Bobex, dat ze daarna doorgeeft aan zijn partners in je regio. Je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van de beschikbaarheid; je betaalt niets en zit nergens aan vast.

De verandabouwers in Moorslede

Onze gegevens tonen geen bedrijf in Moorslede: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
7,3 km · Roeselare

Alu Construction Develtere

Zwaaikomstraat 22, 8800 Roeselare

Sinds 1987
Bekijk de fiche
7,3 km · Roeselare

Deha-Alu

Ardooisesteenweg 303 Bus G, 8800 Roeselare

Sinds 2025
Bekijk de fiche
8,6 km · Wevelgem

Aluminiumconstructie Vandemaele

Overheulestraat 250, 8560 Wevelgem

Sinds 1984
Bekijk de fiche
8,6 km · Wevelgem

Alu CORNE Gebr.

Kweekstraat 4, 8560 Wevelgem

Sinds 1986
Bekijk de fiche
8,6 km · Wevelgem

Veranda's Joye

Visserijstraat 2, 8560 Wevelgem

Sinds 2003
Bekijk de fiche
9,1 km · Staden

Aluminium Vanneste

Sleihagestraat 99 Bus 9, 8840 Staden

Sinds 2024
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Moorslede?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Moorslede

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Een glazen kamer erbij in Moorslede: wat je best vooraf weet

Een veranda reageert op het klimaat van haar gemeente: zon en vorst bepalen hoe je glas en zonwering kiest. Hier zie je het voor Moorslede, op basis van publieke gegevens. November en december geeft meer tijd voor een goed ontwerp: plan nu, bouw in de lente.

Goed om te weten

Vergunning voor je veranda in Moorslede

Bouw je een veranda in Moorslede? De aanvraag gaat via het Omgevingsloket: de gemeente beslist of er een openbaar onderzoek komt.

Handig om te weten

6 % btw voor je veranda in Moorslede

Woon je in Moorslede in een recente woning? Reken dan met 21 %: het verschil met 6 % is op een gemiddelde veranda enkele duizenden euro.

Handig om te weten

75 % glas, 40 m², 3 m: de architectenregel in Moorslede

Breek je in Moorslede een draagmuur uit voor een brede opening naar de veranda? Ingrepen in de stabiliteit vragen altijd een architect.

Onthoud: Blijf onder 40 m² of reken een architect in je budget.

Handig om te weten

Geen verandapremie in Moorslede: wat wel en niet kan

Vervang je in Moorslede ook de ramen tussen je woning en de veranda? Die kunnen wel in aanmerking komen, maar sinds 1 maart 2026 alleen voor inkomenscategorie 3 (35 %, max. 3.675 €) en 4 (50 %, max. 5.250 €).

Onthoud: Kijk je inkomenscategorie na op vlaanderen.be.

Ook in Moorslede

Terrasoverkapping in de buurt van Moorslede

Terrasoverkapping in Moorslede: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan