Verandabouwer in Wervik:
terrasoverkapping

Indicatieve prijsvork: 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Wervik: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Wervik: het belangrijkste

In Wervik begin je liefst pas aan een terrasoverkapping als je een paar offertes naast elkaar hebt gelegd. De KBO telt geen enkele vestiging in Wervik: vakmensen uit de buurt verplaatsen zich vaak. Qua budget ligt de richtprijs rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; de offerte geeft het precieze bedrag. Een paar vragen volstaan om tot 5 offertes te krijgen van vakmensen in je regio.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode8940
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Wervik?

Twee lokale aandachtspunten in Wervik: Sinds 1 maart 2026 is er in Wervik geen veranda meer zonder vergunning. Lokale voorschriften kunnen strenger zijn: vraag ze vooraf op. Een veranda met geïsoleerde panelen komt meestal onder 75 % glas uit: dan is ook in Wervik een architect verplicht, hoe klein de veranda ook is.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie kan in Wervik de werken uitvoeren?

Er is geen vestiging in Wervik in onze lijst, maar bedrijven uit de buurgemeenten werken vaak ook hier.

Hoe krijg je een offerte voor een terrasoverkapping in Wervik?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

Wat kost terrasoverkapping in Wervik?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Wervik

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Wervik

Onze gegevens tonen geen bedrijf in Wervik; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
8,6 km · Wevelgem

Aluminiumconstructie Vandemaele

Overheulestraat 250, 8560 Wevelgem

Sinds 1984
Bekijk de fiche
8,6 km · Wevelgem

Alu CORNE Gebr.

Kweekstraat 4, 8560 Wevelgem

Sinds 1986
Bekijk de fiche
8,6 km · Wevelgem

Veranda's Joye

Visserijstraat 2, 8560 Wevelgem

Sinds 2003
Bekijk de fiche
14,2 km · Ieper

SOETE Aluminium bvba

Langemarkseweg 10 Bus C, 8904 Ieper

Sinds 2006
Bekijk de fiche
14,2 km · Ieper

Serrehuys

Eekhofstraat 22, 8902 Ieper

Sinds 2017
Bekijk de fiche
14,9 km · Lendelede

Groep Alu

Vlasbloemstraat 20, 8860 Lendelede

Sinds 2020
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Vóór je offertes vraagt in Wervik: de lokale context

Open data vervangen geen bezoek van een verandabouwer, maar ze geven je een voorsprong bij het lezen van offertes in Wervik: dit zijn de punten die tellen. November en december geeft meer tijd voor een goed ontwerp: plan nu, bouw in de lente.

Goed om te weten

Veranda in Wervik: omgevingsvergunning sinds 1 maart 2026

Sinds 1 maart 2026 is er in Wervik geen veranda meer zonder vergunning. Lokale voorschriften kunnen strenger zijn: vraag ze vooraf op.

Handig om te weten

Veranda zonder architect in Wervik

Een veranda met geïsoleerde panelen komt meestal onder 75 % glas uit: dan is ook in Wervik een architect verplicht, hoe klein de veranda ook is.

Handig om te weten

Wervik: wanneer gelden de EPB-eisen?

Een veranda zonder architect in Wervik ontsnapt aan de EPB-procedure, maar goed glas blijft je beste investering.

Onthoud: Vraag de Ug van het dakglas: 1,1 of beter.

Handig om te weten

Veel zon in Wervik

In Wervik valt jaarlijks ongeveer 1.180 kWh zon per m² op een horizontaal vlak (PVGIS, 2014-2023), in lijn met het provinciegemiddelde (1.180 kWh/m²). Een glazen dak vangt die zon volledig op: welkom in maart, te veel in juli.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Wervik

Terrasoverkapping in de buurt van Wervik

Terrasoverkapping in Wervik: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan