Verandabouwer in Izegem:
terrasoverkapping

Richtprijs: 1.000 tot 8.000 €. Onze lijst in Izegem: 2 verandabouwers.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Izegem: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Izegem: het belangrijkste

Voor een terrasoverkapping in Izegem vraag je beter meer dan één offerte. In de KBO-gegevens vind je 2 verandabouwers in Izegem: ga bij elk bedrijf na of het zulke werken aanneemt. Voor je budget draaien de prijzen rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; het exacte bedrag staat pas in de offerte. Het formulier bezorgt je aanvraag aan vakmensen uit de regio: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode8870
Gevestigde verandabouwers2

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Izegem?

Volgens de publieke gegevens tellen in Izegem twee punten: Bouw je een veranda in Izegem? Dien dan een aanvraag in via het Omgevingsloket: de gemeente beslist of er een openbaar onderzoek komt. In Izegem geldt de Vlaamse Mijn VerbouwPremie, maar die sluit de veranda uitdrukkelijk uit: glas en schrijnwerk van de veranda tellen niet mee.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel vakmensen zijn er in Izegem?

In onze lijst vind je 2 verandabouwers in Izegem. Vraag elk bedrijf of het zo’n werf aanneemt.

Hoe krijg je een offerte voor een terrasoverkapping in Izegem?

Vul het formulier bovenaan deze pagina in, zonder de site te verlaten: je aanvraag gaat naar Bobex, dat ze doorgeeft aan aangesloten vakmensen uit je regio. De dienst is gratis en vrijblijvend; je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van welke vakmensen beschikbaar zijn.

Wat kost terrasoverkapping in Izegem?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Izegem

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Izegem

Bekijk de fiche

Serrenbouw Decoutere

8870 Izegem

Sinds 1966
Bekijk de fiche

Werbrouck Alu-Pvc

Roeselaarsestraat 531, 8870 Izegem

Sinds 2006
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Vóór je een veranda laat bouwen in Izegem: de nuttige feiten

Een veranda gedraagt zich niet overal hetzelfde: zon en vorst bepalen hoe je glas en zonwering kiest. De stand van zaken in Izegem, op basis van publieke gegevens. In de herfst start je best met je aanvraag: de vergunning loopt dan tijdens de winter.

Goed om te weten

Omgevingsvergunning en veranda in Izegem

Bouw je een veranda in Izegem? Dien dan een aanvraag in via het Omgevingsloket: de gemeente beslist of er een openbaar onderzoek komt.

Onthoud: Reken op 35 dagen wachten na de aanplakking van de vergunning.

Handig om te weten

Mijn VerbouwPremie en je veranda in Izegem

In Izegem geldt de Vlaamse Mijn VerbouwPremie, maar die sluit de veranda uitdrukkelijk uit: glas en schrijnwerk van de veranda tellen niet mee.

Handig om te weten

Izegem: wanneer tekent een architect je veranda?

Moet de achtergevel open voor een brede doorgang? Dan is een architect verplicht, ook voor een glazen veranda.

Onthoud: Laat het glaspercentage op het plan zetten.

Handig om te weten

EPB-eisen in Izegem: alleen met architect

Wordt je veranda in Izegem een verwarmde leefruimte met architect? Dan horen er EPB-eisen bij, en een EPB-verslaggever.

Ook in Izegem

Terrasoverkapping in de buurt van Izegem

Terrasoverkapping in Izegem: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan