Verandabouwer in Ledegem:
terrasoverkapping

Richtprijs: 1.000 tot 8.000 €. Geen bedrijf ter plaatse, wel in de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Ledegem: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Ledegem: het belangrijkste

In Ledegem begin je het best pas aan een terrasoverkapping als je een paar offertes naast elkaar hebt gelegd. In onze gegevens is geen enkel bedrijf in Ledegem gevestigd; bedrijven uit de omliggende gemeenten werken vaak ook hier. Qua budget ligt de richtprijs rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; de offerte geeft het precieze bedrag. Twee minuten volstaan om tot 5 offertes binnen te halen van vakmensen uit de buurt.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode8880
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Ledegem?

Op basis van de lokale gegevens tellen in Ledegem twee punten: Ledegem valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Wat aan je woning vasthangt, is een aanbouw: vergunning nodig, hoe klein ook. Een tuinkamer met dicht dak komt meestal onder 75 % glas uit: dan tekent in Ledegem een architect, ook voor een kleine oppervlakte.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie neemt zo’n werf aan in Ledegem?

In onze gegevens staat geen enkel bedrijf in Ledegem; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen wel helpen.

Hoe vraag je offertes aan voor een terrasoverkapping in Ledegem?

Alles gebeurt op deze pagina: het formulier stuurt je aanvraag naar Bobex, dat ze daarna doorgeeft aan zijn partners in je regio. Je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van de beschikbaarheid; je betaalt niets en zit nergens aan vast.

Wat kost terrasoverkapping in Ledegem?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Ledegem

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Ledegem

Geen vestiging in Ledegem in onze gegevens: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
4,8 km · Wevelgem

Aluminiumconstructie Vandemaele

Overheulestraat 250, 8560 Wevelgem

Sinds 1984
Bekijk de fiche
4,8 km · Wevelgem

Alu CORNE Gebr.

Kweekstraat 4, 8560 Wevelgem

Sinds 1986
Bekijk de fiche
4,8 km · Wevelgem

Veranda's Joye

Visserijstraat 2, 8560 Wevelgem

Sinds 2003
Bekijk de fiche
6,0 km · Lendelede

Groep Alu

Vlasbloemstraat 20, 8860 Lendelede

Sinds 2020
Bekijk de fiche
6,8 km · Izegem

Serrenbouw Decoutere

8870 Izegem

Sinds 1966
Bekijk de fiche
6,8 km · Izegem

Werbrouck Alu-Pvc

Roeselaarsestraat 531, 8870 Izegem

Sinds 2006
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Klimaat en vergunning: je veranda in Ledegem in cijfers

Voor je offertes van verandabouwers in Ledegem vergelijkt, helpen een paar lokale feiten om de juiste vragen te stellen. Ze komen uit open bronnen (PVGIS voor het klimaat) en uit de regels van je gewest. Het einde van het jaar geeft meer tijd voor een goed ontwerp: vraag nu je offertes.

Goed om te weten

Omgevingsvergunning en veranda in Ledegem

Ledegem valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Wat aan je woning vasthangt, is een aanbouw: vergunning nodig, hoe klein ook.

Handig om te weten

75 % glas, 40 m², 3 m: de architectenregel in Ledegem

Een tuinkamer met dicht dak komt meestal onder 75 % glas uit: dan tekent in Ledegem een architect, ook voor een kleine oppervlakte.

Onthoud: Meet de hoogte van goot en nok vanaf het maaiveld.

Handig om te weten

Mijn VerbouwPremie en je veranda in Ledegem

In Ledegem geldt de Vlaamse Mijn VerbouwPremie, maar die sluit de veranda uitdrukkelijk uit: het verandaglas krijgt geen premie.

Onthoud: Kijk je inkomenscategorie na op vlaanderen.be.

Handig om te weten

Ledegem: wanneer gelden de EPB-eisen?

EPB in Ledegem: een onverwarmde veranda die je afsluit van het huis, blijft buiten het verwarmde volume; laat je architect bevestigen hoe het in jouw geval zit.

Ook in Ledegem

Terrasoverkapping in de buurt van Ledegem

Terrasoverkapping in Ledegem: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan