Verandabouwer in Lebbeke:
terrasoverkapping

Richtprijs: 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Lebbeke: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Lebbeke: het belangrijkste

Een project rond terrasoverkapping in Lebbeke? Hier staan de richtprijzen, vakmensen uit de buurt en het offerteformulier. De KBO telt geen enkele vestiging in Lebbeke: vakmensen uit de buurt verplaatsen zich vaak. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, met materiaal en plaatsing, zonder premies. Vertel kort wat je wilt laten doen om offertes te krijgen van vakmensen die in Lebbeke werken.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode9280
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Welke lokale punten gelden voor een veranda in Lebbeke?

In Lebbeke spelen vooral deze twee dingen mee: Lebbeke: 1.172 kWh/m² zon en 6 hittedagen per jaar. Een pergola met lamellen of een overkapping met doek geeft schaduw zonder de wind te blokkeren. Plan je een veranda in Lebbeke? Dien dan een aanvraag in via het Omgevingsloket: de gemeente beslist of er een openbaar onderzoek komt.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel verandabouwers zijn er in Lebbeke?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Lebbeke: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe vergelijk je offertes voor een terrasoverkapping in Lebbeke?

Vul het formulier bovenaan deze pagina in, zonder de site te verlaten: je aanvraag gaat naar Bobex, dat ze doorgeeft aan aangesloten vakmensen uit je regio. De dienst is gratis en vrijblijvend; je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van welke vakmensen beschikbaar zijn.

Wat kost terrasoverkapping in Lebbeke?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Lebbeke

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Lebbeke

Geen vestiging in Lebbeke in de KBO: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
4,4 km · Dendermonde

Alu-Mick

Lange Dijkstraat 73, 9200 Dendermonde

Sinds 2022
Bekijk de fiche
5,5 km · Opwijk

Aluminium Van Droogenbroeck

Eeksken 216, 1745 Opwijk

Sinds 1977
Bekijk de fiche
6,0 km · Buggenhout

De Tuinkamer

9255 Buggenhout

Sinds 2010
Bekijk de fiche
6,4 km · Aalst

Aluminium De Croock

Waterstraat 22, 9308 Aalst

Sinds 1977
Bekijk de fiche
9,6 km · Hamme

Kamo Verandabouw

Evangeliestraat 122 A, 9220 Hamme

Sinds 2007
Bekijk de fiche
9,8 km · Affligem

Alu-P.V.C. Antoine

Bleregemstraat 130, 1790 Affligem

Sinds 1994
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Lebbeke: waar je op let bij een veranda

Een veranda gedraagt zich niet overal hetzelfde: zon en vorst bepalen hoe je glas en zonwering kiest. Hier zie je het voor Lebbeke, op basis van publieke gegevens. Na de zomer is het het beste moment om offertes te vragen voor een veranda in de lente: zo ligt de vergunning er in het voorjaar.

Goed in het oog houden

Zon en hitte samen in Lebbeke: 6 hittedagen

Lebbeke: 1.172 kWh/m² zon en 6 hittedagen per jaar. Een pergola met lamellen of een overkapping met doek geeft schaduw zonder de wind te blokkeren.

Onthoud: Vraag twee varianten: glas met zonwering en dicht dak met lichtstraat.

Goed om te weten

Vergunning voor je veranda in Lebbeke

Plan je een veranda in Lebbeke? Dien dan een aanvraag in via het Omgevingsloket: de gemeente beslist of er een openbaar onderzoek komt.

Handig om te weten

Lebbeke: de ramen naar de veranda wel, de veranda niet

In Lebbeke geldt de Vlaamse Mijn VerbouwPremie, maar die sluit de veranda uitdrukkelijk uit: het verandaglas krijgt geen premie.

Handig om te weten

Lebbeke: wanneer tekent een architect je veranda?

Moet de achtergevel open voor een brede doorgang? Dan is een architect verplicht, ook voor een glazen veranda.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Lebbeke

Terrasoverkapping in de buurt van Lebbeke

Terrasoverkapping in Lebbeke: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan