Verandabouwer in Aalst:
terrasoverkapping

Ter indicatie: 1.000 tot 8.000 €. In Aalst telt onze lijst 1 verandabouwer.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Aalst: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Aalst: het belangrijkste

Terrasoverkapping in Aalst (postcode 9300 tot 9320): wat je vooraf best weet. De Kruispuntbank van Ondernemingen telt 1 verandabouwer in Aalst; wat elk bedrijf precies doet, vraag je best na. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, plaatsing inbegrepen, vóór eventuele premies. Het formulier op deze pagina stuurt je aanvraag door naar vakmensen uit de regio: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode9300 tot 9320
Gevestigde verandabouwers1

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Welke lokale punten gelden voor een veranda in Aalst?

Twee lokale aandachtspunten in Aalst: In Aalst gelden de Vlaamse regels: de vroegere melding tot 40 m² bestaat sinds 1 maart 2026 niet meer, dus vraag je voor een veranda een omgevingsvergunning aan. Premie in Aalst: niet voor de veranda, wel mogelijk voor de ramen in je gevel die erop uitkomen, met glas tot Ug 1,0 en een factuur van minstens 1.000 € excl. btw.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel vakmensen zijn er in Aalst?

In onze lijst vind je 1 verandabouwer in Aalst. Check bij elk bedrijf of het dit soort werken uitvoert.

Hoe vraag je in Aalst een offerte aan?

Alles gebeurt op deze pagina: het formulier stuurt je aanvraag naar Bobex, dat ze daarna doorgeeft aan zijn partners in je regio. Je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van de beschikbaarheid; je betaalt niets en zit nergens aan vast.

Wat kost terrasoverkapping in Aalst?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Aalst

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Aalst

Bekijk de fiche

Aluminium De Croock

Waterstraat 22, 9308 Aalst

Sinds 1977
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Je veranda in Aalst: wat de open data vertellen

Hitte, vorst en vergunning: dit zeggen de publieke gegevens over een veranda in Aalst, en wat het verandert aan je keuze van dak en glas. Met de eerste herfstbuien zie je waar een oude veranda lekt: een goed moment voor een renovatieofferte.

Goed om te weten

Aalst: vergunning nodig voor elke aangebouwde veranda

In Aalst gelden de Vlaamse regels: de vroegere melding tot 40 m² bestaat sinds 1 maart 2026 niet meer, dus vraag je voor een veranda een omgevingsvergunning aan.

Handig om te weten

Mijn VerbouwPremie en je veranda in Aalst

Premie in Aalst: niet voor de veranda, wel mogelijk voor de ramen in je gevel die erop uitkomen, met glas tot Ug 1,0 en een factuur van minstens 1.000 € excl. btw.

Onthoud: Vraag of het raam naar de veranda Ug 1,0 haalt.

Handig om te weten

Smalle stadstuin in Aalst: veranda tussen de buren

In Aalst, met 88.854 inwoners, komen profielen en glas soms alleen door de woning binnen: vraag hoe de verandabouwer het materiaal naar achter brengt.

Handig om te weten

Architect of niet in Aalst: vier voorwaarden

De architectenregel in Aalst beslis je met vier vragen: glas, oppervlakte, hoogte en stabiliteit. De tool op deze pagina rekent het voor je uit.

Ook in Aalst

Terrasoverkapping in de buurt van Aalst

Terrasoverkapping in Aalst: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan