Verandabouwer in Hamme:
terrasoverkapping

Indicatieve prijsvork: 1.000 tot 8.000 €. In de gemeente zelf: 1 verandabouwer.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Hamme: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Hamme: het belangrijkste

In Hamme begin je het best pas aan een terrasoverkapping als je een paar offertes naast elkaar hebt gelegd. De Kruispuntbank van Ondernemingen telt 1 verandabouwer in Hamme; of een bedrijf dit soort werken uitvoert, vraag je best zelf na. Voor je budget ligt de richtprijs rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; het exacte bedrag staat pas in de offerte. Het formulier op deze pagina stuurt je aanvraag door naar vakmensen uit de regio: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode9220
Gevestigde verandabouwers1

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Hamme?

In Hamme spelen vooral deze twee dingen mee: In Hamme combineren 6 hittedagen per jaar en 1.172 kWh/m² zon (PVGIS, 2014-2023). Een glazen dak op het zuiden of westen zonder zonwering wordt dan in de zomer onbruikbaar. Hamme valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Wat aan je woning vasthangt, is een aanbouw: vergunning nodig, hoe klein ook.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie kan in Hamme de werken uitvoeren?

In onze lijst vind je 1 verandabouwer in Hamme. Check bij elk bedrijf of het dit soort werken uitvoert.

Hoe vraag je in Hamme een offerte aan?

Alles gebeurt op deze pagina: het formulier stuurt je aanvraag naar Bobex, dat ze daarna doorgeeft aan zijn partners in je regio. Je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van de beschikbaarheid; je betaalt niets en zit nergens aan vast.

De verandabouwers in Hamme

Bekijk de fiche

Kamo Verandabouw

Evangeliestraat 122 A, 9220 Hamme

Sinds 2007
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Hamme?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Hamme

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Een glazen kamer erbij in Hamme: wat je best vooraf weet

Hitte, vorst en vergunning: dit zeggen de publieke gegevens over een veranda in Hamme, en wat het verandert aan je project. In de herfst start je best met je aanvraag: de vergunning loopt dan tijdens de winter.

Goed in het oog houden

Veel glas in Hamme: plan de zonwering mee

In Hamme combineren 6 hittedagen per jaar en 1.172 kWh/m² zon (PVGIS, 2014-2023). Een glazen dak op het zuiden of westen zonder zonwering wordt dan in de zomer onbruikbaar.

Onthoud: Vraag twee varianten: glas met zonwering en dicht dak met lichtstraat.

Goed om te weten

Vergunning voor je veranda in Hamme

Hamme valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Wat aan je woning vasthangt, is een aanbouw: vergunning nodig, hoe klein ook.

Onthoud: Vraag de lokale voorschriften op bij de dienst omgeving.

Handig om te weten

Geen architect nodig? in Hamme

Een veranda met geïsoleerde panelen komt meestal onder 75 % glas uit: dan tekent in Hamme een architect, ook voor een kleine oppervlakte.

Onthoud: Blijf onder 40 m² of reken een architect in je budget.

Handig om te weten

6 hittedagen per jaar in Hamme

Een paar dagen per jaar boven 30 °C in Hamme (gemiddeld 6). Zonwerend glas in het dak voorkomt de ergste hitte zonder doek of motor.

Onthoud: Vraag een prijs met en zonder zonwerend glas.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Hamme

Terrasoverkapping in de buurt van Hamme

Terrasoverkapping in Hamme: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan