Verandabouwer in Kortemark:
terrasoverkapping

Reken op ongeveer 1.000 tot 8.000 €. Geen bedrijf ter plaatse, wel in de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Kortemark: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Kortemark: het belangrijkste

Op zoek naar terrasoverkapping in Kortemark? Hier staan de richtprijzen, vakmensen uit de buurt en het offerteformulier. De KBO telt geen enkele vestiging in Kortemark: vakmensen uit de buurt verplaatsen zich vaak. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, plaatsing inbegrepen, vóór eventuele premies. Het formulier bezorgt je aanvraag aan vakmensen in jouw buurt: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode8610
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Welke lokale punten gelden voor een veranda in Kortemark?

Volgens de publieke gegevens tellen in Kortemark twee punten: Bouw je een veranda in Kortemark? Dien dan een aanvraag in via het Omgevingsloket: de gemeente beslist of er een openbaar onderzoek komt. In Kortemark is een architect niet verplicht als je veranda voor minstens 75 % uit glas of ander doorzichtig materiaal bestaat, maximaal 40 m² groot is, een kroonlijst tot 3 m en een nok tot 4,50 m heeft, en de stabiliteit niet wijzigt.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel vakmensen zijn er in Kortemark?

In onze gegevens staat geen enkel bedrijf in Kortemark; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen wel helpen.

Hoe vraag je in Kortemark een offerte aan?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

De verandabouwers in Kortemark

Onze gegevens tonen geen bedrijf in Kortemark; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
7,8 km · Torhout

Tuin- en Verandakomfort

Aartrijkestraat 225, 8820 Torhout

Sinds 1984
Bekijk de fiche
8,0 km · Staden

Aluminium Vanneste

Sleihagestraat 99 Bus 9, 8840 Staden

Sinds 2024
Bekijk de fiche
10,0 km · Ichtegem

Alu Products

Industriestraat 19, 8480 Ichtegem

Sinds 2004
Bekijk de fiche
10,1 km · Lichtervelde

Ramen en Veranda's Vinckier

Kortemarkstraat 97, 8810 Lichtervelde

Sinds 2000
Bekijk de fiche
13,4 km · Roeselare

Alu Construction Develtere

Zwaaikomstraat 22, 8800 Roeselare

Sinds 1987
Bekijk de fiche
13,4 km · Roeselare

Deha-Alu

Ardooisesteenweg 303 Bus G, 8800 Roeselare

Sinds 2025
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Kortemark?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Kortemark

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Vóór je offertes vraagt in Kortemark: de nuttige feiten

Een veranda gedraagt zich niet overal hetzelfde: zomer en winter bepalen wat je op de offerte vraagt. Hier zie je het voor Kortemark, op basis van publieke gegevens. November en december geeft meer tijd voor een goed ontwerp: vraag nu je offertes.

Goed om te weten

Veranda in Kortemark: omgevingsvergunning sinds 1 maart 2026

Bouw je een veranda in Kortemark? Dien dan een aanvraag in via het Omgevingsloket: de gemeente beslist of er een openbaar onderzoek komt.

Handig om te weten

Architect of niet in Kortemark: vier voorwaarden

In Kortemark is een architect niet verplicht als je veranda voor minstens 75 % uit glas of ander doorzichtig materiaal bestaat, maximaal 40 m² groot is, een kroonlijst tot 3 m en een nok tot 4,50 m heeft, en de stabiliteit niet wijzigt.

Handig om te weten

Kortemark: de ramen naar de veranda wel, de veranda niet

In Kortemark geldt de Vlaamse Mijn VerbouwPremie, maar voor een veranda zijn premie en Mijn VerbouwLening niet mogelijk: glas en schrijnwerk van de veranda tellen niet mee.

Handig om te weten

Kortemark: wanneer gelden de EPB-eisen?

In Kortemark gelden de Vlaamse EPB-regels: zonder architect geen EPB-procedure, maar met architect en verwarming gelden de U-waarden: 0,24 voor dak, muur en vloer, 1,5 voor een raam en 1,1 voor het glas.

Ook in Kortemark

Terrasoverkapping in de buurt van Kortemark

Terrasoverkapping in Kortemark: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan