Verandabouwer in Langemark-Poelkapelle:
terrasoverkapping

Ter indicatie: 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de werken uitvoeren.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Langemark-Poelkapelle: het belangrijkste

Terrasoverkapping in Langemark-Poelkapelle (8920): alles om je project goed voor te bereiden. In onze gegevens is geen enkel bedrijf in Langemark-Poelkapelle gevestigd; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de klus wel aannemen. Voor je budget draaien de prijzen rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; de offerte geeft het precieze bedrag. Het formulier op deze pagina bezorgt je aanvraag aan vakmensen uit de regio: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode8920
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Langemark-Poelkapelle?

Twee lokale aandachtspunten in Langemark-Poelkapelle: Vergunning in Langemark-Poelkapelle: reken op ongeveer drie maanden zonder openbaar onderzoek, zes met, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen. Breek je in Langemark-Poelkapelle een draagmuur uit voor een brede opening naar de veranda? Ingrepen in de stabiliteit vragen altijd een architect.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Welke vakmensen werken in Langemark-Poelkapelle?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Langemark-Poelkapelle: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe vraag je in Langemark-Poelkapelle een offerte aan?

Alles gebeurt op deze pagina: het formulier stuurt je aanvraag naar Bobex, dat ze daarna doorgeeft aan zijn partners in je regio. Je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van de beschikbaarheid; je betaalt niets en zit nergens aan vast.

Wat kost terrasoverkapping in Langemark-Poelkapelle?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Langemark-Poelkapelle

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Langemark-Poelkapelle

Onze gegevens tonen geen bedrijf in Langemark-Poelkapelle; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
7,6 km · Staden

Aluminium Vanneste

Sleihagestraat 99 Bus 9, 8840 Staden

Sinds 2024
Bekijk de fiche
8,1 km · Ieper

SOETE Aluminium bvba

Langemarkseweg 10 Bus C, 8904 Ieper

Sinds 2006
Bekijk de fiche
8,1 km · Ieper

Serrehuys

Eekhofstraat 22, 8902 Ieper

Sinds 2017
Bekijk de fiche
14,5 km · Roeselare

Alu Construction Develtere

Zwaaikomstraat 22, 8800 Roeselare

Sinds 1987
Bekijk de fiche
14,5 km · Roeselare

Deha-Alu

Ardooisesteenweg 303 Bus G, 8800 Roeselare

Sinds 2025
Bekijk de fiche
19,4 km · Izegem

Serrenbouw Decoutere

8870 Izegem

Sinds 1966
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Vóór je offertes vraagt in Langemark-Poelkapelle: de nuttige feiten

Niets vervangt een opmeting ter plaatse, maar ze helpen je om je vragen voor te bereiden in Langemark-Poelkapelle: dit zijn de punten die tellen. In de herfst start je best met je aanvraag: zo ligt de vergunning er in het voorjaar.

Goed om te weten

Langemark-Poelkapelle: vergunning nodig voor elke aangebouwde veranda

Vergunning in Langemark-Poelkapelle: reken op ongeveer drie maanden zonder openbaar onderzoek, zes met, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen.

Onthoud: Kijk op het geoloket welke plannen op je perceel gelden.

Handig om te weten

Architect of niet in Langemark-Poelkapelle: vier voorwaarden

Breek je in Langemark-Poelkapelle een draagmuur uit voor een brede opening naar de veranda? Ingrepen in de stabiliteit vragen altijd een architect.

Handig om te weten

EPB-eisen in Langemark-Poelkapelle: alleen met architect

EPB in Langemark-Poelkapelle: een onverwarmde veranda die je afsluit van het huis, blijft buiten het verwarmde volume; laat je architect bevestigen hoe het in jouw geval zit.

Onthoud: Beslis vooraf of je de veranda verwarmt.

Handig om te weten

Mijn VerbouwPremie en je veranda in Langemark-Poelkapelle

In Langemark-Poelkapelle geldt de Vlaamse Mijn VerbouwPremie, maar voor een veranda zijn premie en Mijn VerbouwLening niet mogelijk: het verandaglas krijgt geen premie.

Onthoud: Vraag of het raam naar de veranda Ug 1,0 haalt.

Ook in Langemark-Poelkapelle

Terrasoverkapping in de buurt van Langemark-Poelkapelle

Terrasoverkapping in Langemark-Poelkapelle: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan