Verandabouwer in Koekelare:
terrasoverkapping

Indicatieve prijsvork: 1.000 tot 8.000 €. Geen bedrijf ter plaatse, wel in de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Koekelare: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Koekelare: het belangrijkste

Plan je een terrasoverkapping in Koekelare? Geen vestiging in Koekelare in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO): bedrijven uit de buurgemeenten kunnen de werf op zich nemen. Als richtpunt reken je op 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen, naargelang de situatie op de werf. Het formulier op deze pagina bezorgt je aanvraag aan vakmensen in jouw buurt: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode8680
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Wat moet je nagaan vóór je een veranda laat bouwen in Koekelare?

In Koekelare spelen vooral deze twee dingen mee: Vergunning in Koekelare: de beslissing volgt richtinggevend na drie tot zes maanden, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen. Vervang je in Koekelare ook de ramen tussen je woning en de veranda? Die ramen tellen wel, voor categorie 3 en 4: 35 of 50 % van de factuur excl. btw.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel verandabouwers zijn er in Koekelare?

In onze gegevens staat geen enkel bedrijf in Koekelare; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen wel helpen.

Hoe vraag je in Koekelare een offerte aan?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

Wat kost terrasoverkapping in Koekelare?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Koekelare

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Koekelare

Geen vestiging in Koekelare in onze gegevens; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
5,4 km · Ichtegem

Alu Products

Industriestraat 19, 8480 Ichtegem

Sinds 2004
Bekijk de fiche
9,7 km · Torhout

Tuin- en Verandakomfort

Aartrijkestraat 225, 8820 Torhout

Sinds 1984
Bekijk de fiche
14,4 km · Lichtervelde

Ramen en Veranda's Vinckier

Kortemarkstraat 97, 8810 Lichtervelde

Sinds 2000
Bekijk de fiche
15,5 km · Staden

Aluminium Vanneste

Sleihagestraat 99 Bus 9, 8840 Staden

Sinds 2024
Bekijk de fiche
20,6 km · Ardooie

Veranda Willems

Oostlaan 4, 8850 Ardooie

Sinds 2013
Bekijk de fiche
20,7 km · Roeselare

Alu Construction Develtere

Zwaaikomstraat 22, 8800 Roeselare

Sinds 1987
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Een glazen kamer erbij in Koekelare: wat je best vooraf weet

Voor je offertes van verandabouwers in Koekelare vergelijkt, helpen een paar lokale feiten om het juiste dak te kiezen. Ze komen uit publieke reeksen zoals PVGIS en uit de regels van je gewest. Wanneer de regen terugkomt, zie je waar een oude veranda lekt: een goed moment voor een renovatieofferte.

Goed om te weten

Omgevingsvergunning en veranda in Koekelare

Vergunning in Koekelare: de beslissing volgt richtinggevend na drie tot zes maanden, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen.

Onthoud: Kijk op het geoloket welke plannen op je perceel gelden.

Handig om te weten

Mijn VerbouwPremie en je veranda in Koekelare

Vervang je in Koekelare ook de ramen tussen je woning en de veranda? Die ramen tellen wel, voor categorie 3 en 4: 35 of 50 % van de factuur excl. btw.

Onthoud: Vraag of het raam naar de veranda Ug 1,0 haalt.

Handig om te weten

Koekelare: wanneer tekent een architect je veranda?

Een tuinkamer met dicht dak haalt de 75 % glas zelden: dan tekent in Koekelare een architect, ook voor een kleine oppervlakte.

Onthoud: Laat het glaspercentage op het plan zetten.

Handig om te weten

1.180 kWh/m² zon per jaar in Koekelare

Met 1.180 kWh/m² per jaar hoort Koekelare bij de zonnigste gemeenten van de zone. Zonwerend glas of een geïsoleerd dak met lichtstraat houdt de veranda leefbaar.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Koekelare

Terrasoverkapping in de buurt van Koekelare

Terrasoverkapping in Koekelare: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan