Verandabouwer in Komen-Waasten:
terrasoverkapping

Reken op ongeveer 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de werken uitvoeren.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Komen-Waasten: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Komen-Waasten: het belangrijkste

Op zoek naar terrasoverkapping in Komen-Waasten? Hier staan de richtprijzen, vakmensen uit de buurt en het offerteformulier. De KBO telt geen enkele vestiging in Komen-Waasten: bedrijven uit de buurgemeenten kunnen de werf op zich nemen. Qua budget draaien de prijzen rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; het exacte bedrag staat pas in de offerte. Het formulier op deze pagina stuurt je aanvraag door naar vakmensen in jouw buurt: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode7780 tot 7784
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Wat moet je weten vóór je een veranda laat bouwen in Komen-Waasten?

Twee lokale aandachtspunten in Komen-Waasten: Voldoet je veranda in Komen-Waasten niet aan alle voorwaarden? Dan volgt een vergunning met beperkte impact tot 40 m², of met architect daarboven. Het lage btw-tarief in Komen-Waasten geldt niet voor materiaal dat je zelf koopt: koop je profielen of glas los, dan betaal je 21 %.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Welke vakmensen werken in Komen-Waasten?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Komen-Waasten: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe vraag je offertes aan voor een terrasoverkapping in Komen-Waasten?

Alles gebeurt op deze pagina: het formulier stuurt je aanvraag naar Bobex, dat ze daarna doorgeeft aan zijn partners in je regio. Je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van de beschikbaarheid; je betaalt niets en zit nergens aan vast.

Wat kost terrasoverkapping in Komen-Waasten?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Komen-Waasten

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Komen-Waasten

Geen vestiging in Komen-Waasten in de KBO; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
12,3 km · Ieper

SOETE Aluminium bvba

Langemarkseweg 10 Bus C, 8904 Ieper

Sinds 2006
Bekijk de fiche
12,3 km · Ieper

Serrehuys

Eekhofstraat 22, 8902 Ieper

Sinds 2017
Bekijk de fiche
19,3 km · Wevelgem

Aluminiumconstructie Vandemaele

Overheulestraat 250, 8560 Wevelgem

Sinds 1984
Bekijk de fiche
19,3 km · Wevelgem

Alu CORNE Gebr.

Kweekstraat 4, 8560 Wevelgem

Sinds 1986
Bekijk de fiche
19,3 km · Wevelgem

Veranda's Joye

Visserijstraat 2, 8560 Wevelgem

Sinds 2003
Bekijk de fiche
23,3 km · Staden

Aluminium Vanneste

Sleihagestraat 99 Bus 9, 8840 Staden

Sinds 2024
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Zon, vorst en regels: je veranda in Komen-Waasten kort samengevat

Niets vervangt een opmeting ter plaatse, maar ze geven je een voorsprong bij het lezen van offertes in Komen-Waasten: dit zijn de punten die tellen. Wanneer de regen terugkomt, komen de lekken aan het licht: maak de goot leeg en laat de aansluiting nakijken.

Goed om te weten

Veranda in Komen-Waasten: de Waalse regels

Voldoet je veranda in Komen-Waasten niet aan alle voorwaarden? Dan volgt een vergunning met beperkte impact tot 40 m², of met architect daarboven.

Onthoud: Vraag de dienst stedenbouw of je perceel in een overstromingszone ligt.

Handig om te weten

Het verlaagde btw-tarief voor je veranda in Komen-Waasten

Het lage btw-tarief in Komen-Waasten geldt niet voor materiaal dat je zelf koopt: koop je profielen of glas los, dan betaal je 21 %.

Handig om te weten

Zonnige gemeente in Komen-Waasten: kies je dak met zorg

1.180 kWh/m² zon per jaar in Komen-Waasten: een plat dak op de veranda kan hier ook zonnepanelen dragen, als de structuur het toelaat.

Onthoud: Vraag of het platte dak zonnepanelen kan dragen.

Handig om te weten

Waalse premies in Komen-Waasten en je veranda

Geen verandapremie in Komen-Waasten. Laat de verandabouwer leveren en plaatsen, dan geldt 6 % btw bij een woning van tien jaar of ouder.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Komen-Waasten

Terrasoverkapping in de buurt van Komen-Waasten

Terrasoverkapping in Komen-Waasten: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan