Verandabouwer in Heuvelland:
terrasoverkapping

Prijsindicatie: 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de werken uitvoeren.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Heuvelland: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Heuvelland: het belangrijkste

In Heuvelland begin je liefst pas aan een terrasoverkapping als je een paar offertes naast elkaar hebt gelegd. Geen vestiging in Heuvelland in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO): bedrijven uit de buurgemeenten kunnen de werf op zich nemen. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, met materiaal en plaatsing, vóór eventuele premies. Een paar vragen volstaan om tot 5 offertes binnen te halen van vakmensen in je regio.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode8950 tot 8958
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Heuvelland?

In Heuvelland spelen vooral deze twee dingen mee: Plan je een veranda in Heuvelland? De aanvraag gaat via het Omgevingsloket: de gemeente kiest de vereenvoudigde procedure of een procedure met openbaar onderzoek. Moet de achtergevel open voor een brede doorgang? Dan is een architect verplicht, ook voor een glazen veranda.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel vakmensen zijn er in Heuvelland?

In onze gegevens staat geen enkel bedrijf in Heuvelland; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen wel helpen.

Hoe vergelijk je offertes voor een terrasoverkapping in Heuvelland?

Alles gebeurt op deze pagina: het formulier stuurt je aanvraag naar Bobex, dat ze daarna doorgeeft aan zijn partners in je regio. Je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van de beschikbaarheid; je betaalt niets en zit nergens aan vast.

De verandabouwers in Heuvelland

Geen vestiging in Heuvelland in de KBO; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
9,1 km · Ieper

SOETE Aluminium bvba

Langemarkseweg 10 Bus C, 8904 Ieper

Sinds 2006
Bekijk de fiche
9,1 km · Ieper

Serrehuys

Eekhofstraat 22, 8902 Ieper

Sinds 2017
Bekijk de fiche
23,8 km · Staden

Aluminium Vanneste

Sleihagestraat 99 Bus 9, 8840 Staden

Sinds 2024
Bekijk de fiche
24,9 km · Wevelgem

Aluminiumconstructie Vandemaele

Overheulestraat 250, 8560 Wevelgem

Sinds 1984
Bekijk de fiche
24,9 km · Wevelgem

Alu CORNE Gebr.

Kweekstraat 4, 8560 Wevelgem

Sinds 1986
Bekijk de fiche
24,9 km · Wevelgem

Veranda's Joye

Visserijstraat 2, 8560 Wevelgem

Sinds 2003
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Heuvelland?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Heuvelland

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Heuvelland: de context voor je veranda of overkapping

Wat betekenen zon, vorst en de gewestelijke regels voor een veranda in Heuvelland? De kern, met bronnen. November en december geeft meer tijd voor een goed ontwerp: plan nu, bouw in de lente.

Goed om te weten

Vergunning voor je veranda in Heuvelland

Plan je een veranda in Heuvelland? De aanvraag gaat via het Omgevingsloket: de gemeente kiest de vereenvoudigde procedure of een procedure met openbaar onderzoek.

Onthoud: Vraag de lokale voorschriften op bij de dienst omgeving.

Handig om te weten

75 % glas, 40 m², 3 m: de architectenregel in Heuvelland

Moet de achtergevel open voor een brede doorgang? Dan is een architect verplicht, ook voor een glazen veranda.

Onthoud: Blijf onder 40 m² of reken een architect in je budget.

Handig om te weten

Btw op een veranda in Heuvelland: 6 of 21 %

Btw in Heuvelland: de leeftijd van je woning beslist. Een paar maanden wachten kan veel schelen als je woning bijna tien jaar is.

Onthoud: Laat het btw-tarief op de offerte zetten.

Handig om te weten

EPB voor je veranda in Heuvelland

Een kleine glazen veranda in Heuvelland ontsnapt aan de EPB-procedure, maar goed glas blijft je beste investering.

Ook in Heuvelland

Terrasoverkapping in de buurt van Heuvelland

Terrasoverkapping in Heuvelland: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan