Verandabouwer in Oudenburg:
terrasoverkapping

Ter indicatie: 1.000 tot 8.000 €. Geen bedrijf ter plaatse, wel in de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Oudenburg: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Oudenburg: het belangrijkste

Voor een terrasoverkapping in Oudenburg vergelijk je best meerdere offertes. Geen vestiging in Oudenburg in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO): bedrijven uit de buurgemeenten kunnen de werf op zich nemen. Ter indicatie reken je op 1.000 tot 8.000 €, materiaal en plaatsing inbegrepen, naargelang de situatie op de werf. Vertel kort wat je wilt laten doen en ontvang voorstellen van vakmensen die in Oudenburg werken.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode8460
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Wat moet je weten vóór je een veranda laat bouwen in Oudenburg?

Volgens de publieke gegevens tellen in Oudenburg twee punten: Of je een architect nodig hebt in Oudenburg beslis je met vier vragen: 75 % glas, 40 m², 3 en 4,50 m, en geen ingreep in de draagstructuur. De tool op deze pagina rekent het voor je uit. Vergunning in Oudenburg: de beslissing volgt richtinggevend na drie tot zes maanden, en na de vergunning wacht je nog 35 dagen na aanplakking.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie neemt zo’n werf aan in Oudenburg?

Er is geen vestiging in Oudenburg in onze lijst, maar bedrijven uit de buurgemeenten werken vaak ook hier.

Hoe vraag je offertes aan voor een terrasoverkapping in Oudenburg?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

Wat kost terrasoverkapping in Oudenburg?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Oudenburg

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Oudenburg

Onze gegevens tonen geen bedrijf in Oudenburg; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
8,3 km · Ichtegem

Alu Products

Industriestraat 19, 8480 Ichtegem

Sinds 2004
Bekijk de fiche
14,9 km · Torhout

Tuin- en Verandakomfort

Aartrijkestraat 225, 8820 Torhout

Sinds 1984
Bekijk de fiche
19,9 km · Lichtervelde

Ramen en Veranda's Vinckier

Kortemarkstraat 97, 8810 Lichtervelde

Sinds 2000
Bekijk de fiche
25,8 km · Staden

Aluminium Vanneste

Sleihagestraat 99 Bus 9, 8840 Staden

Sinds 2024
Bekijk de fiche
26,4 km · Ardooie

Veranda Willems

Oostlaan 4, 8850 Ardooie

Sinds 2013
Bekijk de fiche
29,0 km · Roeselare

Alu Construction Develtere

Zwaaikomstraat 22, 8800 Roeselare

Sinds 1987
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Je veranda in Oudenburg: wat de open data vertellen

Zomerzon, winterkou en de regels van je gewest: dit zeggen de publieke gegevens over een veranda in Oudenburg, en wat het verandert aan je project. Het einde van het jaar geeft meer tijd voor een goed ontwerp: vraag nu je offertes.

Handig om te weten

Architect of niet in Oudenburg: vier voorwaarden

Of je een architect nodig hebt in Oudenburg beslis je met vier vragen: 75 % glas, 40 m², 3 en 4,50 m, en geen ingreep in de draagstructuur. De tool op deze pagina rekent het voor je uit.

Onthoud: Blijf onder 40 m² of reken een architect in je budget.

Goed om te weten

Omgevingsvergunning en veranda in Oudenburg

Vergunning in Oudenburg: de beslissing volgt richtinggevend na drie tot zes maanden, en na de vergunning wacht je nog 35 dagen na aanplakking.

Handig om te weten

1.181 kWh/m² zon per jaar in Oudenburg

Met 1.181 kWh/m² per jaar hoort Oudenburg bij de zonnigste gemeenten van de zone. Zonwerend glas of een geïsoleerd dak met lichtstraat houdt de veranda leefbaar.

Onthoud: Vraag of het platte dak zonnepanelen kan dragen.

Handig om te weten

Premie voor een veranda in Oudenburg? Niet voor de veranda zelf

Komen er nieuwe ramen in de gevel naar de veranda? Die kunnen wel in aanmerking komen, maar sinds 1 maart 2026 alleen voor inkomenscategorie 3 (35 %, max. 3.675 €) en 4 (50 %, max. 5.250 €).

Onthoud: Kijk je inkomenscategorie na op vlaanderen.be.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Oudenburg

Terrasoverkapping in de buurt van Oudenburg

Terrasoverkapping in Oudenburg: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan