Verandabouwer in Hoeilaart:
terrasoverkapping

Reken op ongeveer 1.000 tot 8.000 €. Geen bedrijf ter plaatse, wel in de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Hoeilaart: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Hoeilaart: het belangrijkste

Denk je aan een terrasoverkapping in Hoeilaart? De KBO telt geen enkele vestiging in Hoeilaart: vakmensen uit de buurt verplaatsen zich vaak. Voor je budget ligt de richtprijs rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; de offerte geeft het precieze bedrag. Vertel kort wat je wilt laten doen om offertes te krijgen van vakmensen die in Hoeilaart werken.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode1560
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Welke lokale punten gelden voor een veranda in Hoeilaart?

Volgens de publieke gegevens tellen in Hoeilaart twee punten: Plan je een veranda in Hoeilaart? De aanvraag gaat via het Omgevingsloket: de gemeente beslist of er een openbaar onderzoek komt. Het btw-tarief voor je veranda in Hoeilaart: kijk naar de datum van de eerste ingebruikname van je woning. Vlak voor de tien jaar? Wachten kan 15 % schelen.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel verandabouwers zijn er in Hoeilaart?

Er is geen vestiging in Hoeilaart in onze lijst, maar bedrijven uit de buurgemeenten werken vaak ook hier.

Hoe vraag je in Hoeilaart een offerte aan?

Vul het formulier bovenaan deze pagina in, zonder de site te verlaten: je aanvraag gaat naar Bobex, dat ze doorgeeft aan aangesloten vakmensen uit je regio. De dienst is gratis en vrijblijvend; je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van welke vakmensen beschikbaar zijn.

De verandabouwers in Hoeilaart

Geen vestiging in Hoeilaart in de KBO; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
7,1 km · Ukkel

Tec-Alu

Alsembergsesteenweg 949, 1180 Ukkel

Sinds 1998
Bekijk de fiche
10,7 km · Sint-Gillis

Europe - Alu

Albaniëstraat 104, 1060 Sint-Gillis

Sinds 1991
Bekijk de fiche
10,7 km · Vorst

Pergoladome - Balneopool - Design Houses

Oude Vijversstraat 40, 1190 Vorst

Sinds 2015
Bekijk de fiche
12,5 km · Zaventem

Alu 3000

Hermesstraat 6 Bus B, 1930 Zaventem

Sinds 2006
Bekijk de fiche
12,5 km · Zaventem

Archi Construction & Veranda

Excelsiorlaan 71, 1930 Zaventem

Sinds 2026
Bekijk de fiche
13,5 km · Brussel

Mc Aluminium

Leopold I-Straat 115, 1020 Brussel

Sinds 1980
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Hoeilaart?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Hoeilaart

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Een veranda in Hoeilaart: wat de open data vertellen

In Hoeilaart spelen klimaat en vergunning mee bij elke veranda. Een kort overzicht, met bronnen. Met de eerste herfstbuien zie je waar een oude veranda lekt: maak de goot leeg en laat de aansluiting nakijken.

Goed om te weten

Vergunning voor je veranda in Hoeilaart

Plan je een veranda in Hoeilaart? De aanvraag gaat via het Omgevingsloket: de gemeente beslist of er een openbaar onderzoek komt.

Handig om te weten

Hoeilaart: hoe oud is je woning?

Het btw-tarief voor je veranda in Hoeilaart: kijk naar de datum van de eerste ingebruikname van je woning. Vlak voor de tien jaar? Wachten kan 15 % schelen.

Onthoud: Laat de verandabouwer leveren en plaatsen.

Handig om te weten

75 % glas, 40 m², 3 m: de architectenregel in Hoeilaart

De architectenregel in Hoeilaart beslis je met vier vragen: glas, oppervlakte, hoogte en stabiliteit. De tool op deze pagina rekent het voor je uit.

Onthoud: Laat het glaspercentage op het plan zetten.

Handig om te weten

Mijn VerbouwPremie en je veranda in Hoeilaart

Vervang je in Hoeilaart ook de ramen tussen je woning en de veranda? Die kunnen wel in aanmerking komen, maar sinds 1 maart 2026 alleen voor inkomenscategorie 3 (35 %, max. 3.675 €) en 4 (50 %, max. 5.250 €).

Ook in Hoeilaart

Terrasoverkapping in de buurt van Hoeilaart

Terrasoverkapping in Hoeilaart: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan