Verandabouwer in Elsene:
terrasoverkapping

Ter indicatie: 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de werken uitvoeren.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Elsene: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Elsene: het belangrijkste

Voor een terrasoverkapping in Elsene loont het om een paar gedetailleerde offertes naast elkaar te leggen. De openbare gegevens tonen geen vestiging in Elsene; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de klus wel aannemen. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, plaatsing inbegrepen, vóór eventuele premies. Het formulier op deze pagina bezorgt je aanvraag aan vakmensen in jouw buurt: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode1050
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Elsene?

In Elsene spelen vooral deze twee dingen mee: Ga je in Elsene dieper of hoger dan de aanbouwen van de buren? Reken dan op een openbaar onderzoek en een overlegcommissie, en een langere termijn. Woon je in Elsene in een recente woning? Reken dan met 21 %: op 30.000 € excl. btw is dat 4.500 € meer dan aan 6 %.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Welke vakmensen werken in Elsene?

Er is geen vestiging in Elsene in onze lijst, maar bedrijven uit de buurgemeenten werken vaak ook hier.

Hoe vergelijk je offertes voor een terrasoverkapping in Elsene?

Alles gebeurt op deze pagina: het formulier stuurt je aanvraag naar Bobex, dat ze daarna doorgeeft aan zijn partners in je regio. Je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van de beschikbaarheid; je betaalt niets en zit nergens aan vast.

Wat kost terrasoverkapping in Elsene?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Elsene

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Elsene

Onze gegevens tonen geen bedrijf in Elsene: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
2,4 km · Sint-Gillis

Europe - Alu

Albaniëstraat 104, 1060 Sint-Gillis

Sinds 1991
Bekijk de fiche
3,8 km · Ukkel

Tec-Alu

Alsembergsesteenweg 949, 1180 Ukkel

Sinds 1998
Bekijk de fiche
3,8 km · Vorst

Pergoladome - Balneopool - Design Houses

Oude Vijversstraat 40, 1190 Vorst

Sinds 2015
Bekijk de fiche
5,5 km · Sint-Jans-Molenbeek

Alu-MihaiR

Scheutboschlaan 32 Bus 5, 1080 Sint-Jans-Molenbeek

Sinds 2025
Bekijk de fiche
5,6 km · Brussel

Mc Aluminium

Leopold I-Straat 115, 1020 Brussel

Sinds 1980
Bekijk de fiche
9,4 km · Zaventem

Alu 3000

Hermesstraat 6 Bus B, 1930 Zaventem

Sinds 2006
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Vóór je offertes vraagt in Elsene: de nuttige feiten

Voor je offertes van verandabouwers in Elsene vergelijkt, helpen een paar lokale feiten om de juiste vragen te stellen. Ze komen uit publieke reeksen zoals PVGIS en uit de regels van je gewest. Met de eerste herfstbuien komen de lekken aan het licht: een goed moment voor een renovatieofferte.

Goed om te weten

Elsene: vergunning en architect voor je veranda

Ga je in Elsene dieper of hoger dan de aanbouwen van de buren? Reken dan op een openbaar onderzoek en een overlegcommissie, en een langere termijn.

Handig om te weten

Btw op een veranda in Elsene: 6 of 21 %

Woon je in Elsene in een recente woning? Reken dan met 21 %: op 30.000 € excl. btw is dat 4.500 € meer dan aan 6 %.

Handig om te weten

Veranda in een appartementsgebouw in Elsene

Elsene telt 91,5 % appartementen. Ook bij een privatieve tuin blijft het uitzicht van de gevel meestal een zaak van de algemene vergadering.

Onthoud: Leg je project voor aan de algemene vergadering.

Handig om te weten

Oude gevels in Elsene

Elsene: 62,7 % woningen van voor 1945. Bij een oud huis kan een brede opening in de achtergevel de stabiliteit raken.

Onthoud: Vraag hoe het dak aansluit op een oneffen gevel.

Op basis van: BISA 2021-2025. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • BISA (Brussels Instituut voor Statistiek en Analyse): woningbestand (Census 2021, FOD Economie - Statbel) en mediaanprijzen bij verkoop 2025 (Statbel, Patrimoniumdocumentatie) — woningen op 1/1/2021; verkopen 2025 — Vrij te gebruiken mits bronvermelding (BISA)

Ook in Elsene

Terrasoverkapping in de buurt van Elsene

Terrasoverkapping in Elsene: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan