Verandabouwer in Tervuren:
terrasoverkapping

Ter indicatie: 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Tervuren: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Tervuren: het belangrijkste

Terrasoverkapping in Tervuren (postcode 3080): de cijfers en tips op een rij. De KBO telt geen enkele vestiging in Tervuren: bedrijven uit de buurgemeenten kunnen de werf op zich nemen. Voor je budget draaien de prijzen rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; de offerte geeft het precieze bedrag. Vertel kort wat je wilt laten doen en ontvang voorstellen van vakmensen die in Tervuren werken.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode3080
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Wat moet je weten vóór je een veranda laat bouwen in Tervuren?

Twee lokale aandachtspunten in Tervuren: Bouw je een veranda in Tervuren? Dien dan een aanvraag in via het Omgevingsloket: de gemeente kiest de vereenvoudigde procedure of een procedure met openbaar onderzoek. Of je een architect nodig hebt in Tervuren hangt af van vier dingen samen: glas, oppervlakte, hoogte en stabiliteit. Speel met de tool hierboven.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Welke vakmensen werken in Tervuren?

Er is geen vestiging in Tervuren in onze lijst, maar bedrijven uit de buurgemeenten werken vaak ook hier.

Hoe vergelijk je offertes voor een terrasoverkapping in Tervuren?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

Wat kost terrasoverkapping in Tervuren?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Tervuren

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Tervuren

Geen vestiging in Tervuren in onze gegevens: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
6,1 km · Zaventem

Alu 3000

Hermesstraat 6 Bus B, 1930 Zaventem

Sinds 2006
Bekijk de fiche
6,1 km · Zaventem

Archi Construction & Veranda

Excelsiorlaan 71, 1930 Zaventem

Sinds 2026
Bekijk de fiche
11,9 km · Brussel

Mc Aluminium

Leopold I-Straat 115, 1020 Brussel

Sinds 1980
Bekijk de fiche
12,0 km · Ukkel

Tec-Alu

Alsembergsesteenweg 949, 1180 Ukkel

Sinds 1998
Bekijk de fiche
12,7 km · Sint-Gillis

Europe - Alu

Albaniëstraat 104, 1060 Sint-Gillis

Sinds 1991
Bekijk de fiche
14,1 km · Vorst

Pergoladome - Balneopool - Design Houses

Oude Vijversstraat 40, 1190 Vorst

Sinds 2015
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Veranda bouwen in Tervuren: wat je best vooraf weet

Niets vervangt een opmeting ter plaatse, maar ze helpen je om je vragen voor te bereiden in Tervuren: hieronder het belangrijkste. November en december is rustiger bij de verandabouwers: plan nu, bouw in de lente.

Goed om te weten

Omgevingsvergunning en veranda in Tervuren

Bouw je een veranda in Tervuren? Dien dan een aanvraag in via het Omgevingsloket: de gemeente kiest de vereenvoudigde procedure of een procedure met openbaar onderzoek.

Handig om te weten

Tervuren: wanneer tekent een architect je veranda?

Of je een architect nodig hebt in Tervuren hangt af van vier dingen samen: glas, oppervlakte, hoogte en stabiliteit. Speel met de tool hierboven.

Goed om te weten

Veel vorst: glas en vloer tellen dubbel

De vorst komt vaak terug in Tervuren: gemiddeld 35 dagen per jaar. Bladeren in de goot en vorst gaan slecht samen: maak ze in de herfst leeg.

Onthoud: Vraag hoe diep de fundering van de vloerplaat komt.

Handig om te weten

Mijn VerbouwPremie en je veranda in Tervuren

Premie in Tervuren: niet voor de veranda, wel mogelijk voor de ramen in je gevel die erop uitkomen, met glas tot Ug 1,0 en een factuur van minstens 1.000 € excl. btw.

Onthoud: Kijk je inkomenscategorie na op vlaanderen.be.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Tervuren

Terrasoverkapping in de buurt van Tervuren

Terrasoverkapping in Tervuren: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan