Verandabouwer in Sint-Laureins:
terrasoverkapping

Reken op ongeveer 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Sint-Laureins: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Sint-Laureins: het belangrijkste

Plan je een terrasoverkapping in Sint-Laureins? De KBO telt geen enkele vestiging in Sint-Laureins: bedrijven uit de buurgemeenten kunnen de werf op zich nemen. Voor je budget ligt de richtprijs rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; de offerte geeft het precieze bedrag. Het formulier op deze pagina bezorgt je aanvraag aan vakmensen in jouw buurt: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode9980 tot 9988
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Wat moet je weten vóór je een veranda laat bouwen in Sint-Laureins?

Volgens de publieke gegevens tellen in Sint-Laureins twee punten: Vergunning in Sint-Laureins: reken op ongeveer drie maanden zonder openbaar onderzoek, zes met, en na de vergunning wacht je nog 35 dagen na aanplakking. In Sint-Laureins is een architect niet verplicht als je veranda minstens drie kwart doorzichtig is, dak en wanden samen, maximaal 40 m² groot is, een kroonlijst tot 3 m en een nok tot 4,50 m heeft, en de stabiliteit niet wijzigt.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel vakmensen zijn er in Sint-Laureins?

Er is geen vestiging in Sint-Laureins in onze lijst, maar bedrijven uit de buurgemeenten werken vaak ook hier.

Hoe vergelijk je offertes voor een terrasoverkapping in Sint-Laureins?

Beschrijf je project in het formulier op deze pagina. De aanvraag komt bij Bobex terecht, dat ze toevertrouwt aan partnervakmensen dicht bij jou: tot 5 offertes, afhankelijk van wie beschikbaar is, gratis en vrijblijvend.

Wat kost terrasoverkapping in Sint-Laureins?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Sint-Laureins

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Sint-Laureins

Onze gegevens tonen geen bedrijf in Sint-Laureins; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
7,4 km · Eeklo

Staduco

Kunstberg 9, 9900 Eeklo

Sinds 1991
Bekijk de fiche
11,4 km · Maldegem

Serre Concept

Brugse Steenweg 221, 9990 Maldegem

Sinds 2021
Bekijk de fiche
14,8 km · Lievegem

Alu-Vs

Langeboeken 2, 9930 Lievegem

Sinds 2021
Bekijk de fiche
15,7 km · Evergem

Aluminium Guillotine & Windows

Jacques Paryslaan 2, 9940 Evergem

Sinds 2021
Bekijk de fiche
17,3 km · Zelzate

Ardic Pvc - Aluminium Ramen en Deuren

9060 Zelzate

Sinds 2024
Bekijk de fiche
20,5 km · Aalter

Alu-Frame

9880 Aalter

Sinds 1997
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Zon, vorst en regels: een veranda in Sint-Laureins kort samengevat

In Sint-Laureins spelen klimaat en vergunning mee bij elke veranda. Een kort overzicht, met bronnen. Na de zomer is het het beste moment om offertes te vragen voor een veranda in de lente: de vergunning loopt dan tijdens de winter.

Goed om te weten

Sint-Laureins: vergunning nodig voor elke aangebouwde veranda

Vergunning in Sint-Laureins: reken op ongeveer drie maanden zonder openbaar onderzoek, zes met, en na de vergunning wacht je nog 35 dagen na aanplakking.

Handig om te weten

Sint-Laureins: wanneer tekent een architect je veranda?

In Sint-Laureins is een architect niet verplicht als je veranda minstens drie kwart doorzichtig is, dak en wanden samen, maximaal 40 m² groot is, een kroonlijst tot 3 m en een nok tot 4,50 m heeft, en de stabiliteit niet wijzigt.

Onthoud: Vraag je verandabouwer het glaspercentage van dak en wanden samen.

Handig om te weten

Sint-Laureins: hoe oud is je woning?

Het btw-tarief is federaal: 6 % bij een woning van tien jaar of ouder, met levering en plaatsing door de aannemer, anders 21 %.

Onthoud: Laat het btw-tarief op de offerte zetten.

Handig om te weten

EPB voor je veranda in Sint-Laureins

EPB in Sint-Laureins: wie de veranda niet verwarmt en afsluit met een deur, houdt ze buiten het verwarmde volume; vraag het na bij je architect of verandabouwer.

Onthoud: Vraag de Ug van het dakglas: 1,1 of beter.

Ook in Sint-Laureins

Terrasoverkapping in de buurt van Sint-Laureins

Terrasoverkapping in Sint-Laureins: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan