Verandabouwer in Assenede:
terrasoverkapping

Prijsindicatie: 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Assenede: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Assenede: het belangrijkste

Overweeg je een terrasoverkapping in Assenede? Geen vestiging in Assenede in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO): vakmensen uit de buurt verplaatsen zich vaak. Als richtpunt reken je op 1.000 tot 8.000 €, materiaal en plaatsing inbegrepen, afhankelijk van je woning. Vertel kort wat je wilt laten doen en ontvang voorstellen van vakmensen die in Assenede werken.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode9960 tot 9968
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Assenede?

In Assenede spelen vooral deze twee dingen mee: Sinds de hervorming van maart 2026 is er in Assenede geen veranda meer zonder vergunning. Lokale voorschriften kunnen strenger zijn: bel eerst de dienst omgeving. Zonwering, screens en verandaglas komen in Assenede niet in aanmerking voor Mijn VerbouwPremie: het btw-tarief van 6 % is de echte besparing.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel verandabouwers zijn er in Assenede?

In onze gegevens staat geen enkel bedrijf in Assenede; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen wel helpen.

Hoe vraag je in Assenede een offerte aan?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

De verandabouwers in Assenede

Geen vestiging in Assenede in de KBO; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
7,2 km · Zelzate

Ardic Pvc - Aluminium Ramen en Deuren

9060 Zelzate

Sinds 2024
Bekijk de fiche
9,3 km · Evergem

Aluminium Guillotine & Windows

Jacques Paryslaan 2, 9940 Evergem

Sinds 2021
Bekijk de fiche
11,2 km · Eeklo

Staduco

Kunstberg 9, 9900 Eeklo

Sinds 1991
Bekijk de fiche
14,2 km · Lievegem

Alu-Vs

Langeboeken 2, 9930 Lievegem

Sinds 2021
Bekijk de fiche
17,0 km · Gent

Aanbouwplast

9050 Gent

Sinds 1995
Bekijk de fiche
18,7 km · Maldegem

Serre Concept

Brugse Steenweg 221, 9990 Maldegem

Sinds 2021
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Assenede?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Assenede

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Een glazen kamer erbij in Assenede: wat je best vooraf weet

Een veranda reageert op het klimaat van haar gemeente: zon en vorst bepalen hoe je glas en zonwering kiest. Hier zie je het voor Assenede, op basis van publieke gegevens. Met de eerste herfstbuien zie je waar een oude veranda lekt: maak de goot leeg en laat de aansluiting nakijken.

Goed om te weten

Vergunning voor je veranda in Assenede

Sinds de hervorming van maart 2026 is er in Assenede geen veranda meer zonder vergunning. Lokale voorschriften kunnen strenger zijn: bel eerst de dienst omgeving.

Handig om te weten

Mijn VerbouwPremie en je veranda in Assenede

Zonwering, screens en verandaglas komen in Assenede niet in aanmerking voor Mijn VerbouwPremie: het btw-tarief van 6 % is de echte besparing.

Onthoud: Vraag of het raam naar de veranda Ug 1,0 haalt.

Handig om te weten

Assenede: wanneer tekent een architect je veranda?

Of je een architect nodig hebt in Assenede beslis je met vier vragen: glas, oppervlakte, hoogte en stabiliteit. Speel met de tool hierboven.

Onthoud: Blijf onder 40 m² of reken een architect in je budget.

Handig om te weten

Assenede: hoe oud is je woning?

6 % btw in Assenede vraagt dat de aannemer levert én plaatst: koop je profielen of glas los, dan betaal je 21 %.

Onthoud: Laat de verandabouwer leveren en plaatsen.

Ook in Assenede

Terrasoverkapping in de buurt van Assenede

Terrasoverkapping in Assenede: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan