Verandabouwer in Evergem:
terrasoverkapping

Indicatieve prijsvork: 1.000 tot 8.000 €. 1 verandabouwer gevestigd in Evergem.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Evergem: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Evergem: het belangrijkste

Voor een terrasoverkapping in Evergem vergelijk je best meerdere offertes. We tellen 1 verandabouwer met een vestiging in Evergem, volgens de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO); de precieze specialiteit check je best bij elk bedrijf zelf. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, plaatsing inbegrepen, zonder premies. Twee minuten volstaan om tot 5 offertes binnen te halen van vakmensen in je regio.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode9940
Gevestigde verandabouwers1

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Wat moet je nagaan vóór je een veranda laat bouwen in Evergem?

Twee lokale aandachtspunten in Evergem: Plan je een veranda in Evergem? Dien dan een aanvraag in via het Omgevingsloket: de gemeente kiest de vereenvoudigde procedure of een procedure met openbaar onderzoek. Een tuinkamer met dicht dak komt meestal onder 75 % glas uit: dan tekent in Evergem een architect, ook voor een kleine oppervlakte.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie neemt zo’n werf aan in Evergem?

We tellen 1 verandabouwer in Evergem. Wat elk bedrijf precies doet, vraag je best na voor je een offerte aanvraagt.

Hoe vergelijk je offertes voor een terrasoverkapping in Evergem?

Alles gebeurt op deze pagina: het formulier stuurt je aanvraag naar Bobex, dat ze daarna doorgeeft aan zijn partners in je regio. Je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van de beschikbaarheid; je betaalt niets en zit nergens aan vast.

Wat kost terrasoverkapping in Evergem?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Evergem

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Evergem

Bekijk de fiche

Aluminium Guillotine & Windows

Jacques Paryslaan 2, 9940 Evergem

Sinds 2021
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Je veranda in Evergem: wat de open data vertellen

Voor je offertes van verandabouwers in Evergem vergelijkt, helpen een paar lokale feiten om het juiste dak te kiezen. Ze komen uit publieke reeksen zoals PVGIS en uit de regels van je gewest. In de herfst is het het beste moment om offertes te vragen voor een veranda in de lente: de vergunning loopt dan tijdens de winter.

Goed om te weten

Evergem: vergunning nodig voor elke aangebouwde veranda

Plan je een veranda in Evergem? Dien dan een aanvraag in via het Omgevingsloket: de gemeente kiest de vereenvoudigde procedure of een procedure met openbaar onderzoek.

Onthoud: Bel de dienst omgeving van je gemeente voor je laat tekenen.

Handig om te weten

75 % glas, 40 m², 3 m: de architectenregel in Evergem

Een tuinkamer met dicht dak komt meestal onder 75 % glas uit: dan tekent in Evergem een architect, ook voor een kleine oppervlakte.

Onthoud: Blijf onder 40 m² of reken een architect in je budget.

Handig om te weten

Mijn VerbouwPremie en je veranda in Evergem

In Evergem geldt de Vlaamse Mijn VerbouwPremie, maar voor een veranda zijn premie en Mijn VerbouwLening niet mogelijk: het verandaglas krijgt geen premie.

Handig om te weten

EPB voor je veranda in Evergem

Een veranda zonder architect in Evergem ontsnapt aan de EPB-procedure, maar isolerend glas bespaart je toch stookkosten.

Onthoud: Vraag de Ug van het dakglas: 1,1 of beter.

Ook in Evergem

Terrasoverkapping in de buurt van Evergem

Terrasoverkapping in Evergem: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan