Verandabouwer in Sint-Genesius-Rode:
pergola

Indicatieve prijsvork: 1.300 tot 8.000 €. Geen bedrijf ter plaatse, wel in de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Pergola in Sint-Genesius-Rode: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Pergola in Sint-Genesius-Rode: het belangrijkste

In Sint-Genesius-Rode begin je liefst pas aan een pergola met meerdere offertes in handen. In onze gegevens is geen enkel bedrijf in Sint-Genesius-Rode gevestigd; bedrijven uit de omliggende gemeenten werken vaak ook hier. Voor je budget draaien de prijzen rond 1.300 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; de offerte geeft het precieze bedrag. Het formulier op deze pagina bezorgt je aanvraag aan vakmensen in jouw buurt: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenPergola
Indicatieve prijsvork1.300 tot 8.000 €
Postcode1640
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Heb ik een vergunning nodig voor een pergola?

Een open pergola zonder dak in de tuin vraagt meestal geen vergunning, maar je gemeente kan regels hebben. Hangt ze met een vast dak aan je woning, dan is ze een aanbouw: omgevingsvergunning.

Wat moet je weten vóór je een veranda laat bouwen in Sint-Genesius-Rode?

In Sint-Genesius-Rode spelen vooral deze twee dingen mee: Sint-Genesius-Rode valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Een veranda, tuinkamer of overdekt terras tegen je woning is een aanbouw: vergunningsplichtig, ook onder 40 m². In Sint-Genesius-Rode is een architect niet verplicht als je veranda minstens drie kwart doorzichtig is, dak en wanden samen, maximaal 40 m² groot is, een kroonlijst tot 3 m en een nok tot 4,50 m heeft, en niet aan de draagstructuur raakt.

Wat kost een aluminium pergola?

Reken op 4.000 tot 6.400 € voor een aluminium pergola.

Hoeveel verandabouwers zijn er in Sint-Genesius-Rode?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Sint-Genesius-Rode: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe vraag je offertes aan voor een pergola in Sint-Genesius-Rode?

Vul het formulier bovenaan deze pagina in, zonder de site te verlaten: je aanvraag gaat naar Bobex, dat ze doorgeeft aan aangesloten vakmensen uit je regio. De dienst is gratis en vrijblijvend; je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van welke vakmensen beschikbaar zijn.

De verandabouwers in Sint-Genesius-Rode

Geen vestiging in Sint-Genesius-Rode in de KBO; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
5,1 km · Ukkel

Tec-Alu

Alsembergsesteenweg 949, 1180 Ukkel

Sinds 1998
Bekijk de fiche
8,5 km · Vorst

Pergoladome - Balneopool - Design Houses

Oude Vijversstraat 40, 1190 Vorst

Sinds 2015
Bekijk de fiche
9,7 km · Sint-Gillis

Europe - Alu

Albaniëstraat 104, 1060 Sint-Gillis

Sinds 1991
Bekijk de fiche
9,8 km · Halle

Alu Vomolux Construct

Puesstraat (arthur) 191, 1502 Halle

Sinds 2012
Bekijk de fiche
12,9 km · Sint-Jans-Molenbeek

Alu-MihaiR

Scheutboschlaan 32 Bus 5, 1080 Sint-Jans-Molenbeek

Sinds 2025
Bekijk de fiche
14,3 km · Brussel

Mc Aluminium

Leopold I-Straat 115, 1020 Brussel

Sinds 1980
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost pergola in Sint-Genesius-Rode?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget4.000 €
Gemiddeld budget5.200 €
Ruim budget6.400 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een pergola in Sint-Genesius-Rode

DienstIndicatief tarief
Pergola in aluminium4.000 tot 6.400 €
Houten pergola1.600 tot 6.700 €
PVC-pergola1.300 tot 3.900 €
Pergola in smeedijzer5.000 tot 8.000 €
Schuifdoek750 tot 800 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Vóór je een veranda laat bouwen in Sint-Genesius-Rode: de nuttige feiten

Hitte, vorst en vergunning: zo ziet de situatie in Sint-Genesius-Rode eruit, en wat het verandert aan je keuze van dak en glas. Na de zomer start je best met je aanvraag: de vergunning loopt dan tijdens de winter.

Goed om te weten

Sint-Genesius-Rode: vergunning nodig voor elke aangebouwde veranda

Sint-Genesius-Rode valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Een veranda, tuinkamer of overdekt terras tegen je woning is een aanbouw: vergunningsplichtig, ook onder 40 m².

Onthoud: Plan de vergunning drie tot zes maanden voor de plaatsing.

Handig om te weten

Sint-Genesius-Rode: wanneer tekent een architect je veranda?

In Sint-Genesius-Rode is een architect niet verplicht als je veranda minstens drie kwart doorzichtig is, dak en wanden samen, maximaal 40 m² groot is, een kroonlijst tot 3 m en een nok tot 4,50 m heeft, en niet aan de draagstructuur raakt.

Onthoud: Hou de kroonlijst onder 3 m als je zonder architect wil bouwen.

Handig om te weten

Mijn VerbouwPremie en je veranda in Sint-Genesius-Rode

Komen er nieuwe ramen in de gevel naar de veranda? Die ramen tellen wel, voor categorie 3 en 4: 35 of 50 % van de factuur excl. btw.

Onthoud: Vraag of het raam naar de veranda Ug 1,0 haalt.

Handig om te weten

EPB voor je veranda in Sint-Genesius-Rode

Verwarm je een grote veranda in Sint-Genesius-Rode? Dan horen er EPB-eisen bij, en een EPB-verslaggever.

Onthoud: Vraag de Ug van het dakglas: 1,1 of beter.

Ook in Sint-Genesius-Rode

Pergola in de buurt van Sint-Genesius-Rode

Pergola in Sint-Genesius-Rode: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan