Verandabouwer in Beersel:
pergola

Indicatieve prijsvork: 1.300 tot 8.000 €. Geen bedrijf ter plaatse, wel in de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Pergola in Beersel: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Pergola in Beersel: het belangrijkste

Plan je een pergola in Beersel? In onze gegevens is geen enkel bedrijf in Beersel gevestigd; bedrijven uit de omliggende gemeenten werken vaak ook hier. Voor je budget ligt de richtprijs rond 1.300 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; het exacte bedrag staat pas in de offerte. Twee minuten volstaan om tot 5 offertes te krijgen van vakmensen uit de buurt.

WerkenPergola
Indicatieve prijsvork1.300 tot 8.000 €
Postcode1650 tot 1654
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Heb ik een vergunning nodig voor een pergola?

Een open pergola zonder dak in de tuin vraagt meestal geen vergunning, maar je gemeente kan regels hebben. Hangt ze met een vast dak aan je woning, dan is ze een aanbouw: omgevingsvergunning.

Wat moet je nagaan vóór je een veranda laat bouwen in Beersel?

In Beersel spelen vooral deze twee dingen mee: Sinds 1 maart 2026 is er in Beersel geen veranda meer zonder vergunning. Lokale voorschriften kunnen strenger zijn: vraag ze vooraf op. Een tuinkamer met dicht dak komt meestal onder 75 % glas uit: dan is ook in Beersel een architect verplicht, hoe klein de veranda ook is.

Wat kost een aluminium pergola?

Reken op 4.000 tot 6.400 € voor een aluminium pergola.

Welke vakmensen werken in Beersel?

In onze gegevens staat geen enkel bedrijf in Beersel; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen wel helpen.

Hoe krijg je een offerte voor een pergola in Beersel?

Alles gebeurt op deze pagina: het formulier stuurt je aanvraag naar Bobex, dat ze daarna doorgeeft aan zijn partners in je regio. Je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van de beschikbaarheid; je betaalt niets en zit nergens aan vast.

De verandabouwers in Beersel

Geen vestiging in Beersel in onze gegevens: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
5,3 km · Halle

Alu Vomolux Construct

Puesstraat (arthur) 191, 1502 Halle

Sinds 2012
Bekijk de fiche
6,1 km · Ukkel

Tec-Alu

Alsembergsesteenweg 949, 1180 Ukkel

Sinds 1998
Bekijk de fiche
7,3 km · Vorst

Pergoladome - Balneopool - Design Houses

Oude Vijversstraat 40, 1190 Vorst

Sinds 2015
Bekijk de fiche
9,3 km · Sint-Gillis

Europe - Alu

Albaniëstraat 104, 1060 Sint-Gillis

Sinds 1991
Bekijk de fiche
11,7 km · Sint-Jans-Molenbeek

Alu-MihaiR

Scheutboschlaan 32 Bus 5, 1080 Sint-Jans-Molenbeek

Sinds 2025
Bekijk de fiche
14,6 km · Brussel

Mc Aluminium

Leopold I-Straat 115, 1020 Brussel

Sinds 1980
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost pergola in Beersel?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget4.000 €
Gemiddeld budget5.200 €
Ruim budget6.400 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een pergola in Beersel

DienstIndicatief tarief
Pergola in aluminium4.000 tot 6.400 €
Houten pergola1.600 tot 6.700 €
PVC-pergola1.300 tot 3.900 €
Pergola in smeedijzer5.000 tot 8.000 €
Schuifdoek750 tot 800 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Je veranda in Beersel: wat de open data vertellen

Voor je offertes van verandabouwers in Beersel vergelijkt, helpen een paar lokale feiten om de juiste vragen te stellen. Ze komen uit publieke reeksen zoals PVGIS en uit de regels van je gewest. November en december geeft meer tijd voor een goed ontwerp: vraag nu je offertes.

Goed om te weten

Geen melding meer voor een veranda in Beersel

Sinds 1 maart 2026 is er in Beersel geen veranda meer zonder vergunning. Lokale voorschriften kunnen strenger zijn: vraag ze vooraf op.

Onthoud: Bel de dienst omgeving van je gemeente voor je laat tekenen.

Handig om te weten

Veranda zonder architect in Beersel

Een tuinkamer met dicht dak komt meestal onder 75 % glas uit: dan is ook in Beersel een architect verplicht, hoe klein de veranda ook is.

Handig om te weten

6 % btw voor je veranda in Beersel

Woon je in Beersel in een recente woning? Reken dan met 21 %: het verschil met 6 % is op een gemiddelde veranda enkele duizenden euro.

Onthoud: Laat het btw-tarief op de offerte zetten.

Handig om te weten

Gewone zomers in Beersel

In Beersel wordt het gemiddeld 5 dagen per jaar warmer dan 30 °C (2014-2023), vergelijkbaar met een doorsnee gemeente in de provincie (6 dagen). Genoeg om een glazen veranda op het zuiden te laten oververhitten als er geen zonwering is.

Onthoud: Vraag een prijs met en zonder zonwerend glas.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Beersel

Pergola in de buurt van Beersel

Pergola in Beersel: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan