Verandabouwer in Rijkevorsel:
terrasoverkapping

Prijsindicatie: 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Rijkevorsel: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Rijkevorsel: het belangrijkste

Denk je aan een terrasoverkapping in Rijkevorsel? In onze gegevens is geen enkel bedrijf in Rijkevorsel gevestigd; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de klus wel aannemen. Qua budget ligt de richtprijs rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; de offerte geeft het precieze bedrag. Het formulier op deze pagina stuurt je aanvraag door naar vakmensen uit de regio: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode2310
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Wat moet je weten vóór je een veranda laat bouwen in Rijkevorsel?

Volgens de publieke gegevens tellen in Rijkevorsel twee punten: Een veranda met geïsoleerde panelen haalt de 75 % glas zelden: dan tekent in Rijkevorsel een architect, ook voor een kleine oppervlakte. Een premie voor je veranda in Rijkevorsel: niet voor de veranda, wel mogelijk voor de ramen in je gevel die erop uitkomen, met glas tot Ug 1,0 en een factuur van minstens 1.000 € excl. btw.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel verandabouwers zijn er in Rijkevorsel?

Er is geen vestiging in Rijkevorsel in onze lijst, maar bedrijven uit de buurgemeenten werken vaak ook hier.

Hoe vraag je offertes aan voor een terrasoverkapping in Rijkevorsel?

Alles gebeurt op deze pagina: het formulier stuurt je aanvraag naar Bobex, dat ze daarna doorgeeft aan zijn partners in je regio. Je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van de beschikbaarheid; je betaalt niets en zit nergens aan vast.

Wat kost terrasoverkapping in Rijkevorsel?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Rijkevorsel

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Rijkevorsel

Geen vestiging in Rijkevorsel in de KBO: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
6,0 km · Beerse

Ka Construct

Beemdenstraat 2, 2340 Beerse

Sinds 1977
Bekijk de fiche
6,0 km · Beerse

Beerse Aluminium Werken

Dennenlaan 7, 2340 Beerse

Sinds 1979
Bekijk de fiche
7,8 km · Malle

D.G. Verandabouw

Steenovenstraat 2a, 2390 Malle

Sinds 2006
Bekijk de fiche
9,5 km · Hoogstraten

Aluminiumwerken Brosens

Sint Lenaartseweg 55, 2320 Hoogstraten

Sinds 1998
Bekijk de fiche
17,4 km · Kasterlee

Hobbyserres Stappaerts

Kemelbeekstraat 31, 2460 Kasterlee

Sinds 2011
Bekijk de fiche
19,1 km · Ravels

Jvd Alu

Laar 4, 2381 Ravels

Sinds 2000
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Zon, vorst en regels: een veranda in Rijkevorsel kort samengevat

Voor je offertes van verandabouwers in Rijkevorsel vergelijkt, helpen een paar lokale feiten om de juiste vragen te stellen. Ze komen uit open bronnen (PVGIS voor het klimaat) en uit de regels van je gewest. Na de zomer start je best met je aanvraag: de vergunning loopt dan tijdens de winter.

Handig om te weten

Rijkevorsel: wanneer tekent een architect je veranda?

Een veranda met geïsoleerde panelen haalt de 75 % glas zelden: dan tekent in Rijkevorsel een architect, ook voor een kleine oppervlakte.

Handig om te weten

Premie voor een veranda in Rijkevorsel? Niet voor de veranda zelf

Een premie voor je veranda in Rijkevorsel: niet voor de veranda, wel mogelijk voor de ramen in je gevel die erop uitkomen, met glas tot Ug 1,0 en een factuur van minstens 1.000 € excl. btw.

Onthoud: Kijk je inkomenscategorie na op vlaanderen.be.

Goed om te weten

Veranda in Rijkevorsel: omgevingsvergunning sinds 1 maart 2026

Rijkevorsel valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Wat aan je woning vasthangt, is een aanbouw: vergunningsplichtig, ook onder 40 m².

Handig om te weten

Zomerhitte in Rijkevorsel: een paar dagen per jaar

In Rijkevorsel wordt het gemiddeld 6 dagen per jaar warmer dan 30 °C (2014-2023), vergelijkbaar met een doorsnee gemeente in de provincie (6 dagen). Genoeg om een glazen veranda op het zuiden te laten oververhitten als er geen zonwering is.

Onthoud: Vertel bij je aanvraag op welke kant je tuin ligt.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Rijkevorsel

Terrasoverkapping in de buurt van Rijkevorsel

Terrasoverkapping in Rijkevorsel: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan