Verandabouwer in Merksplas:
terrasoverkapping

Prijsindicatie: 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de werken uitvoeren.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Merksplas: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Merksplas: het belangrijkste

Terrasoverkapping in Merksplas (postcode 2330): de cijfers en tips op een rij. In onze gegevens is geen enkel bedrijf in Merksplas gevestigd; bedrijven uit de omliggende gemeenten werken vaak ook hier. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, plaatsing inbegrepen, zonder premies. Het formulier stuurt je aanvraag door naar vakmensen in jouw buurt: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode2330
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Welke lokale punten gelden voor een veranda in Merksplas?

In Merksplas spelen vooral deze twee dingen mee: Sinds de hervorming van maart 2026 vraagt elke aangebouwde veranda in Merksplas een omgevingsvergunning. Lokale voorschriften kunnen strenger zijn: bel eerst de dienst omgeving. Met 6 hittedagen heeft Merksplas een gewone zomer: op een veranda op het noorden of oosten volstaat vaak een binnenzonwering, op het zuiden niet.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel verandabouwers zijn er in Merksplas?

Er is geen vestiging in Merksplas in onze lijst, maar bedrijven uit de buurgemeenten werken vaak ook hier.

Hoe krijg je een offerte voor een terrasoverkapping in Merksplas?

Alles gebeurt op deze pagina: het formulier stuurt je aanvraag naar Bobex, dat ze daarna doorgeeft aan zijn partners in je regio. Je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van de beschikbaarheid; je betaalt niets en zit nergens aan vast.

Wat kost terrasoverkapping in Merksplas?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Merksplas

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Merksplas

Onze gegevens tonen geen bedrijf in Merksplas; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
7,0 km · Beerse

Ka Construct

Beemdenstraat 2, 2340 Beerse

Sinds 1977
Bekijk de fiche
7,0 km · Beerse

Beerse Aluminium Werken

Dennenlaan 7, 2340 Beerse

Sinds 1979
Bekijk de fiche
10,7 km · Hoogstraten

Aluminiumwerken Brosens

Sint Lenaartseweg 55, 2320 Hoogstraten

Sinds 1998
Bekijk de fiche
11,9 km · Ravels

Jvd Alu

Laar 4, 2381 Ravels

Sinds 2000
Bekijk de fiche
13,9 km · Malle

D.G. Verandabouw

Steenovenstraat 2a, 2390 Malle

Sinds 2006
Bekijk de fiche
15,0 km · Kasterlee

Hobbyserres Stappaerts

Kemelbeekstraat 31, 2460 Kasterlee

Sinds 2011
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Vóór je offertes vraagt in Merksplas: de lokale context

In Merksplas spelen klimaat en vergunning mee bij elke veranda. Een kort overzicht, op basis van open gegevens. In de herfst start je best met je aanvraag: de vergunning loopt dan tijdens de winter.

Goed om te weten

Vergunning voor je veranda in Merksplas

Sinds de hervorming van maart 2026 vraagt elke aangebouwde veranda in Merksplas een omgevingsvergunning. Lokale voorschriften kunnen strenger zijn: bel eerst de dienst omgeving.

Onthoud: Laat je verandabouwer de plannen voor het Omgevingsloket leveren.

Handig om te weten

Een doorsnee zomer in Merksplas

Met 6 hittedagen heeft Merksplas een gewone zomer: op een veranda op het noorden of oosten volstaat vaak een binnenzonwering, op het zuiden niet.

Handig om te weten

75 % glas, 40 m², 3 m: de architectenregel in Merksplas

Moet de achtergevel open voor een brede doorgang? Ingrepen in de stabiliteit vragen altijd een architect.

Onthoud: Laat het glaspercentage op het plan zetten.

Handig om te weten

30 vorstdagen per jaar in Merksplas

In Merksplas vriest het gemiddeld 30 dagen per jaar (2014-2023), in lijn met het provinciegemiddelde (30 dagen). Met goed glas en een warme vloer gebruik je de veranda ook in de winter.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Merksplas

Terrasoverkapping in de buurt van Merksplas

Terrasoverkapping in Merksplas: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan