Verandabouwer in Baarle-Hertog:
terrasoverkapping

Reken op ongeveer 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de werken uitvoeren.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Baarle-Hertog: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Baarle-Hertog: het belangrijkste

Plan je een terrasoverkapping in Baarle-Hertog? De openbare gegevens tonen geen vestiging in Baarle-Hertog; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de klus wel aannemen. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, met materiaal en plaatsing, zonder premies. Vertel kort wat je wilt laten doen om offertes te krijgen van vakmensen uit je regio.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode2387
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Wat moet je weten vóór je een veranda laat bouwen in Baarle-Hertog?

In Baarle-Hertog spelen vooral deze twee dingen mee: Baarle-Hertog valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Een veranda, tuinkamer of overdekt terras tegen je woning is een aanbouw: vergunning nodig, hoe klein ook. Of je een architect nodig hebt in Baarle-Hertog beslis je met vier vragen: 75 % glas, 40 m², 3 en 4,50 m, en geen ingreep in de draagstructuur. Speel met de tool hierboven.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Welke vakmensen werken in Baarle-Hertog?

In onze gegevens staat geen enkel bedrijf in Baarle-Hertog; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen wel helpen.

Hoe krijg je een offerte voor een terrasoverkapping in Baarle-Hertog?

Beschrijf je project in het formulier op deze pagina. De aanvraag komt bij Bobex terecht, dat ze toevertrouwt aan partnervakmensen dicht bij jou: tot 5 offertes, afhankelijk van wie beschikbaar is, gratis en vrijblijvend.

Wat kost terrasoverkapping in Baarle-Hertog?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Baarle-Hertog

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Baarle-Hertog

Onze gegevens tonen geen bedrijf in Baarle-Hertog: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
8,5 km · Ravels

Jvd Alu

Laar 4, 2381 Ravels

Sinds 2000
Bekijk de fiche
10,1 km · Hoogstraten

Aluminiumwerken Brosens

Sint Lenaartseweg 55, 2320 Hoogstraten

Sinds 1998
Bekijk de fiche
12,6 km · Beerse

Ka Construct

Beemdenstraat 2, 2340 Beerse

Sinds 1977
Bekijk de fiche
12,6 km · Beerse

Beerse Aluminium Werken

Dennenlaan 7, 2340 Beerse

Sinds 1979
Bekijk de fiche
15,5 km · Arendonk

J.V.D. Aluminiumwerken BV

Hoge Mauw 1060, 2370 Arendonk

Sinds 2018
Bekijk de fiche
19,0 km · Malle

D.G. Verandabouw

Steenovenstraat 2a, 2390 Malle

Sinds 2006
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Baarle-Hertog: de context voor je veranda of overkapping

Niets vervangt een opmeting ter plaatse, maar ze helpen je om je vragen voor te bereiden in Baarle-Hertog: hieronder het belangrijkste. November en december geeft meer tijd voor een goed ontwerp: vraag nu je offertes.

Goed om te weten

Omgevingsvergunning en veranda in Baarle-Hertog

Baarle-Hertog valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Een veranda, tuinkamer of overdekt terras tegen je woning is een aanbouw: vergunning nodig, hoe klein ook.

Handig om te weten

Veranda zonder architect in Baarle-Hertog

Of je een architect nodig hebt in Baarle-Hertog beslis je met vier vragen: 75 % glas, 40 m², 3 en 4,50 m, en geen ingreep in de draagstructuur. Speel met de tool hierboven.

Handig om te weten

Een doorsnee zomer in Baarle-Hertog

In Baarle-Hertog wordt het gemiddeld 6 dagen per jaar warmer dan 30 °C (2014-2023), vergelijkbaar met een doorsnee gemeente in de provincie (6 dagen). Genoeg om een glazen veranda op het zuiden te laten oververhitten als er geen zonwering is.

Handig om te weten

EPB voor je veranda in Baarle-Hertog

EPB in Baarle-Hertog: wie de veranda niet verwarmt en afsluit met een deur, houdt ze buiten het verwarmde volume; vraag het na bij je architect of verandabouwer.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Baarle-Hertog

Terrasoverkapping in de buurt van Baarle-Hertog

Terrasoverkapping in Baarle-Hertog: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan