Verandabouwer in Edingen:
terrasoverkapping

Richtprijs: 1.000 tot 8.000 €. Geen bedrijf ter plaatse, wel in de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Edingen: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Edingen: het belangrijkste

In Edingen begin je liefst pas aan een terrasoverkapping als je een paar offertes naast elkaar hebt gelegd. De KBO telt geen enkele vestiging in Edingen: vakmensen uit de buurt verplaatsen zich vaak. Als richtpunt reken je op 1.000 tot 8.000 €, materiaal en plaatsing inbegrepen, afhankelijk van je woning. Een paar vragen volstaan om tot 5 offertes te krijgen van vakmensen in je regio.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode7850
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Welke lokale punten gelden voor een veranda in Edingen?

Volgens de publieke gegevens tellen in Edingen twee punten: Waalse vrijstelling in Edingen: achteraan, op 2 m van de buren, tot 40 m², laag en overwegend glazen. Edingen telt ongeveer 5 hittedagen per jaar. Automatische dakramen houden de veranda koel terwijl je weg bent.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel vakmensen zijn er in Edingen?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Edingen: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe krijg je een offerte voor een terrasoverkapping in Edingen?

Beschrijf je project in het formulier op deze pagina. De aanvraag komt bij Bobex terecht, dat ze toevertrouwt aan partnervakmensen dicht bij jou: tot 5 offertes, afhankelijk van wie beschikbaar is, gratis en vrijblijvend.

Wat kost terrasoverkapping in Edingen?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Edingen

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Edingen

Geen vestiging in Edingen in onze gegevens: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
8,2 km · Pajottegem

Aluminium - P.V.C. - en Metaalwerken Bellemans

Edingsesteenweg 315, 1755 Pajottegem

Sinds 1980
Bekijk de fiche
8,2 km · Pajottegem

Sds Veranda

Steenweg Asse 200, 1540 Pajottegem

Sinds 2019
Bekijk de fiche
14,4 km · Geraardsbergen

Aluminiumwerken Julien Minne

Abdijstraat 24 26, 9500 Geraardsbergen

Sinds 1980
Bekijk de fiche
14,4 km · Geraardsbergen

MDS ramen deuren en veranda’s

Herenveld(sch) 8, 9500 Geraardsbergen

Sinds 2017
Bekijk de fiche
15,5 km · Halle

Alu Vomolux Construct

Puesstraat (arthur) 191, 1502 Halle

Sinds 2012
Bekijk de fiche
16,6 km · Ninove

Almepro-Alumco

Okegembaan 113, 9400 Ninove

Sinds 1972
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Vóór je een veranda laat bouwen in Edingen: de lokale context

Niets vervangt een opmeting ter plaatse, maar ze helpen je om je vragen voor te bereiden in Edingen: hieronder het belangrijkste. November en december geeft meer tijd voor een goed ontwerp: vraag nu je offertes.

Goed om te weten

Vergunning voor een veranda in Edingen, in Wallonië

Waalse vrijstelling in Edingen: achteraan, op 2 m van de buren, tot 40 m², laag en overwegend glazen.

Onthoud: Hou 2 m afstand van de perceelsgrens.

Handig om te weten

Gewone zomers in Edingen

Edingen telt ongeveer 5 hittedagen per jaar. Automatische dakramen houden de veranda koel terwijl je weg bent.

Handig om te weten

Edingen: geen premie voor een veranda

Geen verandapremie in Edingen. Laat de verandabouwer leveren en plaatsen, dan geldt 6 % btw bij een woning van tien jaar of ouder.

Onthoud: Reken je budget zonder premie.

Handig om te weten

Btw op een veranda in Edingen: 6 of 21 %

Het lage btw-tarief in Edingen geldt niet voor materiaal dat je zelf koopt: koop je profielen of glas los, dan betaal je 21 %.

Onthoud: Laat het btw-tarief op de offerte zetten.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Edingen

Terrasoverkapping in de buurt van Edingen

Terrasoverkapping in Edingen: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan