Verandabouwer in Sint-Pieters-Leeuw:
terrasoverkapping

Reken op ongeveer 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de werken uitvoeren.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Sint-Pieters-Leeuw: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Sint-Pieters-Leeuw: het belangrijkste

Terrasoverkapping in Sint-Pieters-Leeuw (1600 tot 1602): wat je vooraf best weet. In onze gegevens is geen enkel bedrijf in Sint-Pieters-Leeuw gevestigd; bedrijven uit de omliggende gemeenten werken vaak ook hier. Voor je budget ligt de richtprijs rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; de offerte geeft het precieze bedrag. Een paar vragen volstaan om tot 5 offertes te krijgen van vakmensen in je regio.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode1600 tot 1602
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Wat moet je weten vóór je een veranda laat bouwen in Sint-Pieters-Leeuw?

In Sint-Pieters-Leeuw spelen vooral deze twee dingen mee: Sint-Pieters-Leeuw valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Wat aan je woning vasthangt, is een aanbouw: vergunning nodig, hoe klein ook. In Sint-Pieters-Leeuw gelden de Vlaamse EPB-regels: zonder architect geen EPB-procedure, met architect en verwarming moeten dichte delen U 0,24 halen en ramen Uw 1,5, met glas tot 1,1.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Welke vakmensen werken in Sint-Pieters-Leeuw?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Sint-Pieters-Leeuw: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe krijg je een offerte voor een terrasoverkapping in Sint-Pieters-Leeuw?

Vul het formulier bovenaan deze pagina in, zonder de site te verlaten: je aanvraag gaat naar Bobex, dat ze doorgeeft aan aangesloten vakmensen uit je regio. De dienst is gratis en vrijblijvend; je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van welke vakmensen beschikbaar zijn.

De verandabouwers in Sint-Pieters-Leeuw

Geen vestiging in Sint-Pieters-Leeuw in de KBO; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
6,3 km · Vorst

Pergoladome - Balneopool - Design Houses

Oude Vijversstraat 40, 1190 Vorst

Sinds 2015
Bekijk de fiche
6,8 km · Halle

Alu Vomolux Construct

Puesstraat (arthur) 191, 1502 Halle

Sinds 2012
Bekijk de fiche
8,2 km · Ukkel

Tec-Alu

Alsembergsesteenweg 949, 1180 Ukkel

Sinds 1998
Bekijk de fiche
8,4 km · Sint-Gillis

Europe - Alu

Albaniëstraat 104, 1060 Sint-Gillis

Sinds 1991
Bekijk de fiche
9,1 km · Sint-Jans-Molenbeek

Alu-MihaiR

Scheutboschlaan 32 Bus 5, 1080 Sint-Jans-Molenbeek

Sinds 2025
Bekijk de fiche
13,2 km · Brussel

Mc Aluminium

Leopold I-Straat 115, 1020 Brussel

Sinds 1980
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Sint-Pieters-Leeuw?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Sint-Pieters-Leeuw

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Klimaat en vergunning: je veranda in Sint-Pieters-Leeuw kort samengevat

Een veranda reageert op het klimaat van haar gemeente: zomer en winter bepalen hoe je glas en zonwering kiest. Hier zie je het voor Sint-Pieters-Leeuw, op basis van publieke gegevens. November en december is rustiger bij de verandabouwers: plan nu, bouw in de lente.

Goed om te weten

Omgevingsvergunning en veranda in Sint-Pieters-Leeuw

Sint-Pieters-Leeuw valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Wat aan je woning vasthangt, is een aanbouw: vergunning nodig, hoe klein ook.

Handig om te weten

EPB-eisen in Sint-Pieters-Leeuw: alleen met architect

In Sint-Pieters-Leeuw gelden de Vlaamse EPB-regels: zonder architect geen EPB-procedure, met architect en verwarming moeten dichte delen U 0,24 halen en ramen Uw 1,5, met glas tot 1,1.

Handig om te weten

Sint-Pieters-Leeuw: hoe oud is je woning?

Het lage btw-tarief in Sint-Pieters-Leeuw geldt niet voor materiaal dat je zelf koopt: losse levering gaat aan 21 %.

Handig om te weten

Sint-Pieters-Leeuw: wanneer tekent een architect je veranda?

Moet de achtergevel open voor een brede doorgang? Ingrepen in de stabiliteit vragen altijd een architect.

Onthoud: Vraag je verandabouwer het glaspercentage van dak en wanden samen.

Ook in Sint-Pieters-Leeuw

Terrasoverkapping in de buurt van Sint-Pieters-Leeuw

Terrasoverkapping in Sint-Pieters-Leeuw: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan