Verandabouwer in Pepingen:
terrasoverkapping

Reken op ongeveer 1.000 tot 8.000 €. Geen bedrijf ter plaatse, wel in de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Pepingen: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Pepingen: het belangrijkste

Een project rond terrasoverkapping in Pepingen? Op deze pagina vind je prijzen, bedrijven en je offerteaanvraag op één plek. In onze gegevens is geen enkel bedrijf in Pepingen gevestigd; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de klus wel aannemen. Qua budget draaien de prijzen rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; het exacte bedrag staat pas in de offerte. Vertel kort wat je wilt laten doen en ontvang voorstellen van vakmensen uit je regio.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode1670 tot 1674
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Welke lokale punten gelden voor een veranda in Pepingen?

Twee lokale aandachtspunten in Pepingen: Pepingen valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Een veranda, tuinkamer of overdekt terras tegen je woning is een aanbouw: vergunningsplichtig, ook onder 40 m². De architectenregel in Pepingen hangt af van vier dingen samen: 75 % glas, 40 m², 3 en 4,50 m, en geen ingreep in de draagstructuur. Speel met de tool hierboven.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Welke vakmensen werken in Pepingen?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Pepingen: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe krijg je een offerte voor een terrasoverkapping in Pepingen?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

Wat kost terrasoverkapping in Pepingen?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Pepingen

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Pepingen

Geen vestiging in Pepingen in onze gegevens; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
6,6 km · Halle

Alu Vomolux Construct

Puesstraat (arthur) 191, 1502 Halle

Sinds 2012
Bekijk de fiche
7,5 km · Pajottegem

Aluminium - P.V.C. - en Metaalwerken Bellemans

Edingsesteenweg 315, 1755 Pajottegem

Sinds 1980
Bekijk de fiche
7,5 km · Pajottegem

Sds Veranda

Steenweg Asse 200, 1540 Pajottegem

Sinds 2019
Bekijk de fiche
13,5 km · Ninove

Almepro-Alumco

Okegembaan 113, 9400 Ninove

Sinds 1972
Bekijk de fiche
13,5 km · Ninove

Aluminium - Konstruktie Kosijnski

Ziekhuizenstraat 2, 9406 Ninove

Sinds 1978
Bekijk de fiche
13,5 km · Ninove

Alu - Wets

Neep 46, 9402 Ninove

Sinds 1978
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Vóór je een veranda laat bouwen in Pepingen: de lokale context

Niets vervangt een opmeting ter plaatse, maar ze geven je een voorsprong bij het lezen van offertes in Pepingen: hieronder het belangrijkste. Het einde van het jaar is rustiger bij de verandabouwers: vraag nu je offertes.

Goed om te weten

Melden kan niet meer voor een veranda in Pepingen

Pepingen valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Een veranda, tuinkamer of overdekt terras tegen je woning is een aanbouw: vergunningsplichtig, ook onder 40 m².

Onthoud: Plan de vergunning drie tot zes maanden voor de plaatsing.

Handig om te weten

Pepingen: wanneer tekent een architect je veranda?

De architectenregel in Pepingen hangt af van vier dingen samen: 75 % glas, 40 m², 3 en 4,50 m, en geen ingreep in de draagstructuur. Speel met de tool hierboven.

Onthoud: Vraag je verandabouwer het glaspercentage van dak en wanden samen.

Handig om te weten

Mijn VerbouwPremie en je veranda in Pepingen

In Pepingen geldt de Vlaamse Mijn VerbouwPremie, maar die sluit de veranda uitdrukkelijk uit: het verandaglas krijgt geen premie.

Handig om te weten

Btw op een veranda in Pepingen: 6 of 21 %

Is je woning in Pepingen minder dan tien jaar in gebruik? Dan betaal je 21 % btw op de veranda: op 30.000 € excl. btw is dat 4.500 € meer dan aan 6 %.

Onthoud: Laat de verandabouwer leveren en plaatsen.

Ook in Pepingen

Terrasoverkapping in de buurt van Pepingen

Terrasoverkapping in Pepingen: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan