Verandabouwer in Geraardsbergen:
terrasoverkapping

Prijsindicatie: 1.000 tot 8.000 €. 2 verandabouwers met een vestiging in Geraardsbergen.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Geraardsbergen: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Geraardsbergen: het belangrijkste

Met het oog op een terrasoverkapping in Geraardsbergen loont het om een paar gedetailleerde offertes naast elkaar te leggen. De Kruispuntbank van Ondernemingen telt 2 verandabouwers in Geraardsbergen; wat elk bedrijf precies doet, vraag je best na. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, met materiaal en plaatsing, vóór eventuele premies. Het formulier op deze pagina bezorgt je aanvraag aan vakmensen uit de regio: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode9500 en 9506
Gevestigde verandabouwers2

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Welke regels en aandachtspunten gelden voor een veranda in Geraardsbergen?

Twee lokale aandachtspunten in Geraardsbergen: Veel zon en geregeld hitte in Geraardsbergen: reken buitenzonwering of zonwerend glas meteen in je budget. Geraardsbergen valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Wat aan je woning vasthangt, is een aanbouw: vergunningsplichtig, ook onder 40 m².

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Welke vakmensen werken in Geraardsbergen?

In onze lijst vind je 2 verandabouwers in Geraardsbergen. Vraag elk bedrijf of het zo’n werf aanneemt.

Hoe vraag je in Geraardsbergen een offerte aan?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

De verandabouwers in Geraardsbergen

Bekijk de fiche

Aluminiumwerken Julien Minne

Abdijstraat 24 26, 9500 Geraardsbergen

Sinds 1980
Bekijk de fiche

MDS ramen deuren en veranda’s

Herenveld(sch) 8, 9500 Geraardsbergen

Sinds 2017
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Geraardsbergen?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Geraardsbergen

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Vóór je een veranda laat bouwen in Geraardsbergen: de lokale context

Voor je offertes van verandabouwers in Geraardsbergen vergelijkt, helpen een paar lokale feiten om het juiste dak te kiezen. Ze komen uit open bronnen (PVGIS voor het klimaat) en uit de regels van je gewest. Wanneer de regen terugkomt, zie je waar een oude veranda lekt: een goed moment voor een renovatieofferte.

Goed in het oog houden

Zon en hitte samen in Geraardsbergen: 6 hittedagen

Veel zon en geregeld hitte in Geraardsbergen: reken buitenzonwering of zonwerend glas meteen in je budget.

Onthoud: Laat zonwering meteen mee prijzen.

Goed om te weten

Veranda in Geraardsbergen: omgevingsvergunning sinds 1 maart 2026

Geraardsbergen valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Wat aan je woning vasthangt, is een aanbouw: vergunningsplichtig, ook onder 40 m².

Onthoud: Bel de dienst omgeving van je gemeente voor je laat tekenen.

Handig om te weten

75 % glas, 40 m², 3 m: de architectenregel in Geraardsbergen

Of je een architect nodig hebt in Geraardsbergen hangt af van vier dingen samen: glas, oppervlakte, hoogte en stabiliteit. De tool op deze pagina rekent het voor je uit.

Handig om te weten

Zomerhitte in Geraardsbergen: een paar dagen per jaar

Een paar dagen per jaar boven 30 °C in Geraardsbergen (gemiddeld 6). Zonwerend glas in het dak voorkomt de ergste hitte zonder doek of motor.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Geraardsbergen

Terrasoverkapping in de buurt van Geraardsbergen

Terrasoverkapping in Geraardsbergen: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan