Verandabouwer in Zulte:
terrasoverkapping

Reken op ongeveer 1.000 tot 8.000 €. Geen bedrijf ter plaatse, wel in de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Zulte: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Zulte: het belangrijkste

Terrasoverkapping in Zulte (postcode 9870): alles om je project goed voor te bereiden. De openbare gegevens tonen geen vestiging in Zulte; bedrijven uit de omliggende gemeenten werken vaak ook hier. Voor je budget draaien de prijzen rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; het exacte bedrag staat pas in de offerte. Vertel kort wat je wilt laten doen om offertes te krijgen van vakmensen die in Zulte werken.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode9870
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Wat moet je nagaan vóór je een veranda laat bouwen in Zulte?

Twee lokale aandachtspunten in Zulte: Een tuinkamer met dicht dak komt meestal onder 75 % glas uit: dan tekent in Zulte een architect, ook voor een kleine oppervlakte. Plan je een veranda in Zulte? Dien dan een aanvraag in via het Omgevingsloket: de gemeente kiest de vereenvoudigde procedure of een procedure met openbaar onderzoek.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel vakmensen zijn er in Zulte?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Zulte: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe vraag je in Zulte een offerte aan?

Vul het formulier bovenaan deze pagina in, zonder de site te verlaten: je aanvraag gaat naar Bobex, dat ze doorgeeft aan aangesloten vakmensen uit je regio. De dienst is gratis en vrijblijvend; je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van welke vakmensen beschikbaar zijn.

Wat kost terrasoverkapping in Zulte?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Zulte

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Zulte

Geen vestiging in Zulte in onze gegevens: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
5,0 km · Dentergem

Aluminiumconstructie De Jaeghere

Brugstraat(oes) 31, 8720 Dentergem

Sinds 2024
Bekijk de fiche
7,0 km · Kruisem

Dc Alu

Leenstraat 10, 9750 Kruisem

Sinds 2025
Bekijk de fiche
7,0 km · Kruisem

Groep Dc Alu

Leenstraat 10, 9750 Kruisem

Sinds 2026
Bekijk de fiche
7,9 km · Wielsbeke

Houtmerk Serre

8710 Wielsbeke

Sinds 2025
Bekijk de fiche
8,0 km · Waregem

Verandaland

Anzegemseweg 8, 8790 Waregem

Sinds 1997
Bekijk de fiche
8,0 km · Waregem

Glas-Veranda's V/D Bauwhede

Roterijstraat 107, 8790 Waregem

Sinds 1998
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Klimaat en vergunning: een veranda in Zulte kort samengevat

Zomerzon, winterkou en de regels van je gewest: dit zeggen de publieke gegevens over een veranda in Zulte, en wat het verandert aan je keuze van dak en glas. Na de zomer start je best met je aanvraag: de vergunning loopt dan tijdens de winter.

Handig om te weten

Architect of niet in Zulte: vier voorwaarden

Een tuinkamer met dicht dak komt meestal onder 75 % glas uit: dan tekent in Zulte een architect, ook voor een kleine oppervlakte.

Onthoud: Laat het glaspercentage op het plan zetten.

Goed om te weten

Veranda in Zulte: omgevingsvergunning sinds 1 maart 2026

Plan je een veranda in Zulte? Dien dan een aanvraag in via het Omgevingsloket: de gemeente kiest de vereenvoudigde procedure of een procedure met openbaar onderzoek.

Handig om te weten

6 % btw voor je veranda in Zulte

Het btw-tarief is federaal: 6 % voor een veranda aan een privéwoning van minstens tien jaar, als de verandabouwer levert en plaatst, anders 21 %.

Onthoud: Laat de verandabouwer leveren en plaatsen.

Handig om te weten

Premie voor een veranda in Zulte? Niet voor de veranda zelf

Komen er nieuwe ramen in de gevel naar de veranda? Die ramen tellen wel, voor categorie 3 en 4: 35 of 50 % van de factuur excl. btw.

Ook in Zulte

Terrasoverkapping in de buurt van Zulte

Terrasoverkapping in Zulte: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan