Verandabouwer in Wortegem-Petegem:
terrasoverkapping

Richtprijs: 1.000 tot 8.000 €. Geen bedrijf ter plaatse, wel in de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Wortegem-Petegem: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Wortegem-Petegem: het belangrijkste

In Wortegem-Petegem begin je het best pas aan een terrasoverkapping met meerdere offertes in handen. De openbare gegevens tonen geen vestiging in Wortegem-Petegem; bedrijven uit de omliggende gemeenten werken vaak ook hier. Voor je budget ligt de richtprijs rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; het exacte bedrag staat pas in de offerte. Beschrijf je project om offertes te krijgen van vakmensen uit je regio.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode9790
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Welke regels en aandachtspunten gelden voor een veranda in Wortegem-Petegem?

Op basis van de lokale gegevens tellen in Wortegem-Petegem twee punten: Vergunning in Wortegem-Petegem: reken op ongeveer drie maanden zonder openbaar onderzoek, zes met, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen. In Wortegem-Petegem is een architect niet verplicht als je veranda voor minstens 75 % uit glas of ander doorzichtig materiaal bestaat, maximaal 40 m² groot is, een kroonlijst tot 3 m en een nok tot 4,50 m heeft, en de stabiliteit niet wijzigt.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie kan in Wortegem-Petegem de werken uitvoeren?

Er is geen vestiging in Wortegem-Petegem in onze lijst, maar bedrijven uit de buurgemeenten werken vaak ook hier.

Hoe vergelijk je offertes voor een terrasoverkapping in Wortegem-Petegem?

Vul het formulier bovenaan deze pagina in, zonder de site te verlaten: je aanvraag gaat naar Bobex, dat ze doorgeeft aan aangesloten vakmensen uit je regio. De dienst is gratis en vrijblijvend; je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van welke vakmensen beschikbaar zijn.

Wat kost terrasoverkapping in Wortegem-Petegem?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Wortegem-Petegem

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Wortegem-Petegem

Onze gegevens tonen geen bedrijf in Wortegem-Petegem: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
6,6 km · Oudenaarde

Isora Alu-Systems

Industriepark "de Bruwaan" 10, 9700 Oudenaarde

Sinds 2007
Bekijk de fiche
6,6 km · Oudenaarde

Alu Solutions Carlo

Kerkkouter 30, 9700 Oudenaarde

Sinds 2019
Bekijk de fiche
7,0 km · Kruisem

Dc Alu

Leenstraat 10, 9750 Kruisem

Sinds 2025
Bekijk de fiche
7,0 km · Kruisem

Groep Dc Alu

Leenstraat 10, 9750 Kruisem

Sinds 2026
Bekijk de fiche
9,5 km · Waregem

Verandaland

Anzegemseweg 8, 8790 Waregem

Sinds 1997
Bekijk de fiche
9,5 km · Waregem

Glas-Veranda's V/D Bauwhede

Roterijstraat 107, 8790 Waregem

Sinds 1998
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Vóór je offertes vraagt in Wortegem-Petegem: de nuttige feiten

Wat betekenen zon, vorst en de gewestelijke regels voor een veranda in Wortegem-Petegem? Een kort overzicht, op basis van open gegevens. Het einde van het jaar is rustiger bij de verandabouwers: plan nu, bouw in de lente.

Goed om te weten

Omgevingsvergunning en veranda in Wortegem-Petegem

Vergunning in Wortegem-Petegem: reken op ongeveer drie maanden zonder openbaar onderzoek, zes met, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen.

Onthoud: Reken op 35 dagen wachten na de aanplakking van de vergunning.

Handig om te weten

75 % glas, 40 m², 3 m: de architectenregel in Wortegem-Petegem

In Wortegem-Petegem is een architect niet verplicht als je veranda voor minstens 75 % uit glas of ander doorzichtig materiaal bestaat, maximaal 40 m² groot is, een kroonlijst tot 3 m en een nok tot 4,50 m heeft, en de stabiliteit niet wijzigt.

Handig om te weten

Btw op een veranda in Wortegem-Petegem: 6 of 21 %

De btw is overal in België dezelfde: 6 % voor een veranda aan een privéwoning van minstens tien jaar, als de verandabouwer levert en plaatst, anders 21 %.

Onthoud: Laat de verandabouwer leveren en plaatsen.

Handig om te weten

Premie voor een veranda in Wortegem-Petegem? Niet voor de veranda zelf

In Wortegem-Petegem geldt de Vlaamse Mijn VerbouwPremie, maar voor een veranda zijn premie en Mijn VerbouwLening niet mogelijk: het verandaglas krijgt geen premie.

Onthoud: Kijk je inkomenscategorie na op vlaanderen.be.

Ook in Wortegem-Petegem

Terrasoverkapping in de buurt van Wortegem-Petegem

Terrasoverkapping in Wortegem-Petegem: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan