Verandabouwer in Dentergem:
terrasoverkapping

Reken op ongeveer 1.000 tot 8.000 €. In Dentergem telt onze lijst 1 verandabouwer.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Dentergem: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Dentergem: het belangrijkste

Met het oog op een terrasoverkapping in Dentergem vergelijk je best meerdere offertes. In de KBO-gegevens vind je 1 verandabouwer in Dentergem: vraag elk bedrijf of het een terrasoverkapping uitvoert. Voor je budget draaien de prijzen rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; het exacte bedrag staat pas in de offerte. Het formulier op deze pagina bezorgt je aanvraag aan vakmensen uit de regio: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode8720
Gevestigde verandabouwers1

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Welke lokale punten gelden voor een veranda in Dentergem?

Twee lokale aandachtspunten in Dentergem: Bouw je een veranda in Dentergem? De aanvraag gaat via het Omgevingsloket: de gemeente beslist of er een openbaar onderzoek komt. Breek je in Dentergem een draagmuur uit voor een brede opening naar de veranda? Ingrepen in de stabiliteit vragen altijd een architect.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel verandabouwers zijn er in Dentergem?

Onze lijst telt 1 verandabouwer in Dentergem. Vraag elk bedrijf of het zo’n werf aanneemt.

Hoe krijg je een offerte voor een terrasoverkapping in Dentergem?

Alles gebeurt op deze pagina: het formulier stuurt je aanvraag naar Bobex, dat ze daarna doorgeeft aan zijn partners in je regio. Je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van de beschikbaarheid; je betaalt niets en zit nergens aan vast.

Wat kost terrasoverkapping in Dentergem?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Dentergem

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Dentergem

Bekijk de fiche

Aluminiumconstructie De Jaeghere

Brugstraat(oes) 31, 8720 Dentergem

Sinds 2024
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Dentergem: waar je op let bij een veranda

Wat betekenen zon, vorst en de gewestelijke regels voor een veranda in Dentergem? Een kort overzicht, op basis van open gegevens. Na de zomer start je best met je aanvraag: zo ligt de vergunning er in het voorjaar.

Goed om te weten

Veranda in Dentergem: omgevingsvergunning sinds 1 maart 2026

Bouw je een veranda in Dentergem? De aanvraag gaat via het Omgevingsloket: de gemeente beslist of er een openbaar onderzoek komt.

Onthoud: Kijk op het geoloket welke plannen op je perceel gelden.

Handig om te weten

Geen architect nodig? in Dentergem

Breek je in Dentergem een draagmuur uit voor een brede opening naar de veranda? Ingrepen in de stabiliteit vragen altijd een architect.

Onthoud: Vraag je verandabouwer het glaspercentage van dak en wanden samen.

Handig om te weten

Dentergem: wanneer gelden de EPB-eisen?

In Dentergem gelden de Vlaamse EPB-regels: een veranda zonder architect valt buiten de EPB-procedure, met architect en verwarming moeten dichte delen U 0,24 halen en ramen Uw 1,5, met glas tot 1,1.

Onthoud: Beslis vooraf of je de veranda verwarmt.

Handig om te weten

Premies in Dentergem: wat wel en niet kan

Komen er nieuwe ramen in de gevel naar de veranda? Die kunnen wel in aanmerking komen, maar sinds 1 maart 2026 alleen voor inkomenscategorie 3 (35 %, max. 3.675 €) en 4 (50 %, max. 5.250 €).

Onthoud: Kijk je inkomenscategorie na op vlaanderen.be.

Ook in Dentergem

Terrasoverkapping in de buurt van Dentergem

Terrasoverkapping in Dentergem: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan