Verandabouwer in Zoersel:
terrasoverkapping

Reken op ongeveer 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de werken uitvoeren.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Zoersel: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Zoersel: het belangrijkste

Op zoek naar terrasoverkapping in Zoersel? Op deze pagina vind je prijzen, bedrijven en je offerteaanvraag op één plek. De openbare gegevens tonen geen vestiging in Zoersel; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de klus wel aannemen. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, met materiaal en plaatsing, zonder premies. Het formulier bezorgt je aanvraag aan vakmensen in jouw buurt: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode2980
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Zoersel?

Twee lokale aandachtspunten in Zoersel: Gemiddeld 19,3 °C in juli in Zoersel: verlucht je veranda 's nachts, dan begint ze de dag koel. Hitte komt geregeld voor in Zoersel: gemiddeld 7 dagen per jaar boven 30 °C. Een tuinkamer met geïsoleerd dak blijft dan koeler dan een glazen veranda.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel verandabouwers zijn er in Zoersel?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Zoersel: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe krijg je een offerte voor een terrasoverkapping in Zoersel?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

Wat kost terrasoverkapping in Zoersel?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Zoersel

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Zoersel

Geen vestiging in Zoersel in de KBO: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
5,0 km · Malle

D.G. Verandabouw

Steenovenstraat 2a, 2390 Malle

Sinds 2006
Bekijk de fiche
9,1 km · Ranst

Jef Alu Ramen

Korenveld 26, 2520 Ranst

Sinds 2023
Bekijk de fiche
9,9 km · Grobbendonk

Breugelmans - Verryckt

Bannerlaan 52, 2280 Grobbendonk

Sinds 2011
Bekijk de fiche
11,9 km · Nijlen

Alu-Worx

Oude Bevelsesteenweg(kessel) 105 Bus 1, 2560 Nijlen

Sinds 2021
Bekijk de fiche
11,9 km · Wommelgem

Alu-V

Nijverheidsstraat 64, 2160 Wommelgem

Sinds 2019
Bekijk de fiche
12,4 km · Beerse

Ka Construct

Beemdenstraat 2, 2340 Beerse

Sinds 1977
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Zoersel: de context voor je veranda of overkapping

Voor je offertes van verandabouwers in Zoersel vergelijkt, helpen een paar lokale feiten om de juiste vragen te stellen. Ze komen uit publieke reeksen zoals PVGIS en uit de regels van je gewest. Met de eerste herfstbuien komen de lekken aan het licht: een goed moment voor een renovatieofferte.

Handig om te weten

Juli in Zoersel: gemiddeld 19,3 °C

Gemiddeld 19,3 °C in juli in Zoersel: verlucht je veranda 's nachts, dan begint ze de dag koel.

Onthoud: Laat een dakzonwering of lamellen mee prijzen.

Goed om te weten

Boven 30 °C: 7 dagen per jaar in Zoersel

Hitte komt geregeld voor in Zoersel: gemiddeld 7 dagen per jaar boven 30 °C. Een tuinkamer met geïsoleerd dak blijft dan koeler dan een glazen veranda.

Goed om te weten

Geen melding meer voor een veranda in Zoersel

Zoersel valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Wat aan je woning vasthangt, is een aanbouw: vergunningsplichtig, ook onder 40 m².

Onthoud: Laat je verandabouwer de plannen voor het Omgevingsloket leveren.

Handig om te weten

Architect of niet in Zoersel: vier voorwaarden

Breek je in Zoersel een draagmuur uit voor een brede opening naar de veranda? Dan is een architect verplicht, ook voor een glazen veranda.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Zoersel

Terrasoverkapping in de buurt van Zoersel

Terrasoverkapping in Zoersel: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan