Verandabouwer in Grobbendonk:
terrasoverkapping

Reken op ongeveer 1.000 tot 8.000 €. Ter plaatse: 1 verandabouwer.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Grobbendonk: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Grobbendonk: het belangrijkste

In Grobbendonk begin je liefst pas aan een terrasoverkapping als je een paar offertes naast elkaar hebt gelegd. De Kruispuntbank van Ondernemingen telt 1 verandabouwer in Grobbendonk; of een bedrijf dit soort werken uitvoert, vraag je best zelf na. Qua budget draaien de prijzen rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; het exacte bedrag staat pas in de offerte. Beschrijf je project om offertes te krijgen van vakmensen die in Grobbendonk werken.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode2280 en 2288
Gevestigde verandabouwers1

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Grobbendonk?

In Grobbendonk spelen vooral deze twee dingen mee: Gemiddeld 19,3 °C in juli in Grobbendonk: verlucht je veranda 's nachts, dan begint ze de dag koel. Vergunning in Grobbendonk: reken op ongeveer drie maanden zonder openbaar onderzoek, zes met, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie kan in Grobbendonk de werken uitvoeren?

In onze lijst vind je 1 verandabouwer in Grobbendonk. Check bij elk bedrijf of het dit soort werken uitvoert.

Hoe vergelijk je offertes voor een terrasoverkapping in Grobbendonk?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

Wat kost terrasoverkapping in Grobbendonk?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Grobbendonk

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Grobbendonk

Bekijk de fiche

Breugelmans - Verryckt

Bannerlaan 52, 2280 Grobbendonk

Sinds 2011
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Veranda bouwen in Grobbendonk: de lokale context

Een veranda reageert op het klimaat van haar gemeente: zon en vorst bepalen hoe je glas en zonwering kiest. Hier zie je het voor Grobbendonk, op basis van publieke gegevens. In de herfst is het het beste moment om offertes te vragen voor een veranda in de lente: de vergunning loopt dan tijdens de winter.

Handig om te weten

Juli in Grobbendonk: gemiddeld 19,3 °C

Gemiddeld 19,3 °C in juli in Grobbendonk: verlucht je veranda 's nachts, dan begint ze de dag koel.

Goed om te weten

Vergunning voor je veranda in Grobbendonk

Vergunning in Grobbendonk: reken op ongeveer drie maanden zonder openbaar onderzoek, zes met, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen.

Onthoud: Laat je verandabouwer de plannen voor het Omgevingsloket leveren.

Handig om te weten

Mijn VerbouwPremie en je veranda in Grobbendonk

Zonwering, screens en verandaglas krijgen in Grobbendonk geen Vlaamse premie: de grootste besparing zit in de btw.

Handig om te weten

Btw op een veranda in Grobbendonk: 6 of 21 %

Is je woning in Grobbendonk minder dan tien jaar in gebruik? Reken dan met 21 %: het verschil met 6 % is op een gemiddelde veranda enkele duizenden euro.

Onthoud: Laat het btw-tarief op de offerte zetten.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Grobbendonk

Terrasoverkapping in de buurt van Grobbendonk

Terrasoverkapping in Grobbendonk: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan