Verandabouwer in Zemst:
terrasoverkapping

Indicatieve prijsvork: 1.000 tot 8.000 €. In Zemst telt onze lijst 1 verandabouwer.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Zemst: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Zemst: het belangrijkste

Op zoek naar terrasoverkapping in Zemst? Op deze pagina vind je de richtprijzen, vakmensen uit de buurt en het offerteformulier. In de KBO-gegevens vind je 1 verandabouwer in Zemst: ga bij elk bedrijf na of het zulke werken aanneemt. Qua budget ligt de richtprijs rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; de offerte geeft het precieze bedrag. Het formulier op deze pagina bezorgt je aanvraag aan vakmensen in jouw buurt: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode1980 tot 1982
Gevestigde verandabouwers1

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Wat moet je nagaan vóór je een veranda laat bouwen in Zemst?

Twee lokale aandachtspunten in Zemst: Vergunning in Zemst: reken op ongeveer drie maanden zonder openbaar onderzoek, zes met, en na de vergunning wacht je nog 35 dagen na aanplakking. Breek je in Zemst een draagmuur uit voor een brede opening naar de veranda? Dan is een architect verplicht, ook voor een glazen veranda.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Welke vakmensen werken in Zemst?

In onze lijst vind je 1 verandabouwer in Zemst. Check bij elk bedrijf of het dit soort werken uitvoert.

Hoe vraag je offertes aan voor een terrasoverkapping in Zemst?

Vul het formulier bovenaan deze pagina in, zonder de site te verlaten: je aanvraag gaat naar Bobex, dat ze doorgeeft aan aangesloten vakmensen uit je regio. De dienst is gratis en vrijblijvend; je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van welke vakmensen beschikbaar zijn.

Wat kost terrasoverkapping in Zemst?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Zemst

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Zemst

Bekijk de fiche

Gebr.thomas BVBA

Elewijtsesteenweg 114, 1980 Zemst

Sinds 1990
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Zemst: de context voor je veranda of overkapping

Open data vervangen geen bezoek van een verandabouwer, maar ze geven je een voorsprong bij het lezen van offertes in Zemst: dit zijn de punten die tellen. Wanneer de regen terugkomt, zie je waar een oude veranda lekt: een goed moment voor een renovatieofferte.

Goed om te weten

Melden kan niet meer voor een veranda in Zemst

Vergunning in Zemst: reken op ongeveer drie maanden zonder openbaar onderzoek, zes met, en na de vergunning wacht je nog 35 dagen na aanplakking.

Handig om te weten

Zemst: wanneer tekent een architect je veranda?

Breek je in Zemst een draagmuur uit voor een brede opening naar de veranda? Dan is een architect verplicht, ook voor een glazen veranda.

Onthoud: Hou de kroonlijst onder 3 m als je zonder architect wil bouwen.

Handig om te weten

Zemst: hoe oud is je woning?

Het lage btw-tarief in Zemst geldt niet voor materiaal dat je zelf koopt: koop je profielen of glas los, dan betaal je 21 %.

Handig om te weten

Vorst in Zemst: in de lijn van de streek

Zemst telt ongeveer 31 vorstdagen per jaar. Een onverwarmde veranda met een deur naar het huis is dan een buffer: ze houdt de wind van je achtergevel.

Onthoud: Beslis vooraf of je de veranda verwarmt: dat bepaalt glas en vloer.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Zemst

Terrasoverkapping in de buurt van Zemst

Terrasoverkapping in Zemst: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan