Verandabouwer in Bonheiden:
terrasoverkapping

Indicatieve prijsvork: 1.000 tot 8.000 €. 1 verandabouwer met een vestiging in Bonheiden.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Bonheiden: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Bonheiden: het belangrijkste

Denk je aan een terrasoverkapping in Bonheiden? De Kruispuntbank van Ondernemingen telt 1 verandabouwer in Bonheiden; wat elk bedrijf precies doet, vraag je best na. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, plaatsing inbegrepen, zonder premies. Een paar vragen volstaan om tot 5 offertes binnen te halen van vakmensen uit de buurt.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode2820
Gevestigde verandabouwers1

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Wat moet je weten vóór je een veranda laat bouwen in Bonheiden?

Twee lokale aandachtspunten in Bonheiden: Gemiddeld 19,3 °C in juli in Bonheiden: verlucht je veranda 's nachts, dan begint ze de dag koel. Vergunning in Bonheiden: reken op ongeveer drie maanden zonder openbaar onderzoek, zes met, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel vakmensen zijn er in Bonheiden?

We tellen 1 verandabouwer in Bonheiden. Check bij elk bedrijf of het dit soort werken uitvoert.

Hoe vraag je in Bonheiden een offerte aan?

Vul het formulier bovenaan deze pagina in, zonder de site te verlaten: je aanvraag gaat naar Bobex, dat ze doorgeeft aan aangesloten vakmensen uit je regio. De dienst is gratis en vrijblijvend; je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van welke vakmensen beschikbaar zijn.

De verandabouwers in Bonheiden

Bekijk de fiche

Aluminiumwerken Cleirbaut

Zwarte Leeuwstraat 93, 2820 Bonheiden

Sinds 2005
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Bonheiden?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Bonheiden

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Vóór je een veranda laat bouwen in Bonheiden: de lokale context

Een veranda gedraagt zich niet overal hetzelfde: zon en vorst bepalen wat je op de offerte vraagt. De stand van zaken in Bonheiden, op basis van publieke gegevens. Na de zomer is het het beste moment om offertes te vragen voor een veranda in de lente: zo ligt de vergunning er in het voorjaar.

Handig om te weten

Een warme juli in Bonheiden

Gemiddeld 19,3 °C in juli in Bonheiden: verlucht je veranda 's nachts, dan begint ze de dag koel.

Goed om te weten

Omgevingsvergunning en veranda in Bonheiden

Vergunning in Bonheiden: reken op ongeveer drie maanden zonder openbaar onderzoek, zes met, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen.

Onthoud: Kijk op het geoloket welke plannen op je perceel gelden.

Goed om te weten

Boven 30 °C: 7 dagen per jaar in Bonheiden

Hitte komt geregeld voor in Bonheiden: gemiddeld 7 dagen per jaar boven 30 °C. Een tuinkamer met geïsoleerd dak blijft dan koeler dan een glazen veranda.

Onthoud: Vraag de g-waarde van het dakglas.

Handig om te weten

Bonheiden: wanneer gelden de EPB-eisen?

EPB in Bonheiden: wie de veranda niet verwarmt en afsluit met een deur, houdt ze buiten het verwarmde volume; laat je architect bevestigen hoe het in jouw geval zit.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Bonheiden

Terrasoverkapping in de buurt van Bonheiden

Terrasoverkapping in Bonheiden: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan