Verandabouwer in Herenthout:
terrasoverkapping

Reken op ongeveer 1.000 tot 8.000 €. Onze lijst in Herenthout: 1 verandabouwer.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Herenthout: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Herenthout: het belangrijkste

Een project rond terrasoverkapping in Herenthout? Hier staan prijzen, bedrijven en je offerteaanvraag op één plek. In de KBO vind je 1 verandabouwer in Herenthout; of een bedrijf dit soort werken uitvoert, vraag je best zelf na. Voor je budget ligt de richtprijs rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; het exacte bedrag staat pas in de offerte. Een paar vragen volstaan om tot 5 offertes te krijgen van vakmensen in je regio.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode2270
Gevestigde verandabouwers1

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Welke regels en aandachtspunten gelden voor een veranda in Herenthout?

In Herenthout spelen vooral deze twee dingen mee: Gemiddeld 19,3 °C in juli in Herenthout: nachtventilatie haalt de warmte uit de veranda. Vergunning in Herenthout: de beslissing volgt richtinggevend na drie tot zes maanden, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie neemt zo’n werf aan in Herenthout?

In onze lijst vind je 1 verandabouwer in Herenthout. Check bij elk bedrijf of het dit soort werken uitvoert.

Hoe krijg je een offerte voor een terrasoverkapping in Herenthout?

Vul het formulier bovenaan deze pagina in, zonder de site te verlaten: je aanvraag gaat naar Bobex, dat ze doorgeeft aan aangesloten vakmensen uit je regio. De dienst is gratis en vrijblijvend; je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van welke vakmensen beschikbaar zijn.

De verandabouwers in Herenthout

Bekijk de fiche

Veba Aluminium

Ten Venne 32, 2270 Herenthout

Sinds 2003
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Herenthout?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Herenthout

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Vóór je offertes vraagt in Herenthout: de lokale context

Een veranda reageert op het klimaat van haar gemeente: zon en vorst bepalen hoe je glas en zonwering kiest. De stand van zaken in Herenthout, op basis van publieke gegevens. Na de zomer is het het beste moment om offertes te vragen voor een veranda in de lente: zo ligt de vergunning er in het voorjaar.

Handig om te weten

Juli in Herenthout: gemiddeld 19,3 °C

Gemiddeld 19,3 °C in juli in Herenthout: nachtventilatie haalt de warmte uit de veranda.

Onthoud: Vraag schuifwanden die volledig openschuiven.

Goed om te weten

Omgevingsvergunning en veranda in Herenthout

Vergunning in Herenthout: de beslissing volgt richtinggevend na drie tot zes maanden, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen.

Onthoud: Vraag de lokale voorschriften op bij de dienst omgeving.

Handig om te weten

Herenthout: wanneer tekent een architect je veranda?

De architectenregel in Herenthout hangt af van vier dingen samen: glas, oppervlakte, hoogte en stabiliteit. Speel met de tool hierboven.

Onthoud: Hou de kroonlijst onder 3 m als je zonder architect wil bouwen.

Handig om te weten

Het verlaagde btw-tarief voor je veranda in Herenthout

Btw in Herenthout: de leeftijd van je woning beslist. Een paar maanden wachten kan veel schelen als je woning bijna tien jaar is.

Onthoud: Laat de verandabouwer leveren en plaatsen.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Herenthout

Terrasoverkapping in de buurt van Herenthout

Terrasoverkapping in Herenthout: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan