Verandabouwer in Schaarbeek:
terrasoverkapping

Richtprijs: 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de werken uitvoeren.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Schaarbeek: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Schaarbeek: het belangrijkste

Terrasoverkapping in Schaarbeek (1030): alles om je project goed voor te bereiden. De openbare gegevens tonen geen vestiging in Schaarbeek; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de klus wel aannemen. Voor je budget ligt de richtprijs rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; de offerte geeft het precieze bedrag. Een paar vragen volstaan om tot 5 offertes te krijgen van vakmensen in je regio.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode1030
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Schaarbeek?

In Schaarbeek spelen vooral deze twee dingen mee: Vergunning in Schaarbeek: zonder afwijking van de regels geen openbaar onderzoek en geen overlegcommissie. Schaarbeek telt ongeveer 5 hittedagen per jaar. Automatische dakramen houden de veranda koel terwijl je weg bent.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Welke vakmensen werken in Schaarbeek?

In onze gegevens staat geen enkel bedrijf in Schaarbeek; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen wel helpen.

Hoe krijg je een offerte voor een terrasoverkapping in Schaarbeek?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

De verandabouwers in Schaarbeek

Geen vestiging in Schaarbeek in de KBO; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
1,5 km · Brussel

Mc Aluminium

Leopold I-Straat 115, 1020 Brussel

Sinds 1980
Bekijk de fiche
4,6 km · Sint-Gillis

Europe - Alu

Albaniëstraat 104, 1060 Sint-Gillis

Sinds 1991
Bekijk de fiche
4,8 km · Sint-Jans-Molenbeek

Alu-MihaiR

Scheutboschlaan 32 Bus 5, 1080 Sint-Jans-Molenbeek

Sinds 2025
Bekijk de fiche
6,9 km · Vorst

Pergoladome - Balneopool - Design Houses

Oude Vijversstraat 40, 1190 Vorst

Sinds 2015
Bekijk de fiche
7,1 km · Zaventem

Alu 3000

Hermesstraat 6 Bus B, 1930 Zaventem

Sinds 2006
Bekijk de fiche
7,1 km · Zaventem

Archi Construction & Veranda

Excelsiorlaan 71, 1930 Zaventem

Sinds 2026
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Schaarbeek?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Schaarbeek

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Klimaat en vergunning: een veranda in Schaarbeek kort samengevat

Zomerzon, winterkou en de regels van je gewest: zo ziet de situatie in Schaarbeek eruit, en wat het verandert aan je project. In de herfst is het het beste moment om offertes te vragen voor een veranda in de lente: zo ligt de vergunning er in het voorjaar.

Goed om te weten

Veranda bouwen in Schaarbeek: altijd een architect

Vergunning in Schaarbeek: zonder afwijking van de regels geen openbaar onderzoek en geen overlegcommissie.

Onthoud: Kies een architect die de Brusselse procedure kent.

Handig om te weten

5 hittedagen per jaar in Schaarbeek

Schaarbeek telt ongeveer 5 hittedagen per jaar. Automatische dakramen houden de veranda koel terwijl je weg bent.

Handig om te weten

Gelijkvloers appartement met tuin in Schaarbeek?

Schaarbeek telt 90,8 % appartementen. Zelfs met een eigen tuin heeft de mede-eigendom vaak een woord te zeggen over de gevel.

Onthoud: Leg je project voor aan de algemene vergadering.

Handig om te weten

Brusselse premies in Schaarbeek in 2026

Geen Brusselse steun in Schaarbeek voor een veranda in 2026: tel alleen op de btw van 6 % als je woning oud genoeg is.

Onthoud: Volg de berichten van Leefmilieu Brussel over Renolution.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023, BISA 2021-2025. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)
  • BISA (Brussels Instituut voor Statistiek en Analyse): woningbestand (Census 2021, FOD Economie - Statbel) en mediaanprijzen bij verkoop 2025 (Statbel, Patrimoniumdocumentatie) — woningen op 1/1/2021; verkopen 2025 — Vrij te gebruiken mits bronvermelding (BISA)

Ook in Schaarbeek

Terrasoverkapping in de buurt van Schaarbeek

Terrasoverkapping in Schaarbeek: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan