Verandabouwer in Dentergem:
pergola

Prijsindicatie: 1.300 tot 8.000 €. Onze lijst in Dentergem: 1 verandabouwer.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Pergola in Dentergem: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Pergola in Dentergem: het belangrijkste

In Dentergem begin je liefst pas aan een pergola met meerdere offertes in handen. Onze lijst telt 1 verandabouwer met een vestiging in Dentergem, volgens de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO); vraag elk bedrijf of het dit soort werk doet. 1.300 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, met materiaal en plaatsing, zonder premies. Beschrijf je project en ontvang voorstellen van vakmensen die in Dentergem werken.

WerkenPergola
Indicatieve prijsvork1.300 tot 8.000 €
Postcode8720
Gevestigde verandabouwers1

Jouw vragen

Heb ik een vergunning nodig voor een pergola?

Een open pergola zonder dak in de tuin vraagt meestal geen vergunning, maar je gemeente kan regels hebben. Hangt ze met een vast dak aan je woning, dan is ze een aanbouw: omgevingsvergunning.

Waar let je op bij een veranda in Dentergem?

Twee lokale aandachtspunten in Dentergem: Een veranda met geïsoleerde panelen haalt de 75 % glas zelden: dan tekent in Dentergem een architect, ook voor een kleine oppervlakte. Dentergem valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Wat aan je woning vasthangt, is een aanbouw: vergunning nodig, hoe klein ook.

Wat kost een aluminium pergola?

Reken op 4.000 tot 6.400 € voor een aluminium pergola.

Hoeveel vakmensen zijn er in Dentergem?

In onze lijst vind je 1 verandabouwer in Dentergem. Check bij elk bedrijf of het dit soort werken uitvoert.

Hoe vergelijk je offertes voor een pergola in Dentergem?

Beschrijf je project in het formulier op deze pagina. De aanvraag komt bij Bobex terecht, dat ze toevertrouwt aan partnervakmensen dicht bij jou: tot 5 offertes, afhankelijk van wie beschikbaar is, gratis en vrijblijvend.

Wat kost pergola in Dentergem?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget4.000 €
Gemiddeld budget5.200 €
Ruim budget6.400 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een pergola in Dentergem

DienstIndicatief tarief
Pergola in aluminium4.000 tot 6.400 €
Houten pergola1.600 tot 6.700 €
PVC-pergola1.300 tot 3.900 €
Pergola in smeedijzer5.000 tot 8.000 €
Schuifdoek750 tot 800 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Dentergem

Bekijk de fiche

Aluminiumconstructie De Jaeghere

Brugstraat(oes) 31, 8720 Dentergem

Sinds 2024
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Je veranda in Dentergem: wat de open data vertellen

Hitte, vorst en vergunning: dit zeggen de publieke gegevens over een veranda in Dentergem, en wat het verandert aan je project. Wanneer de regen terugkomt, komen de lekken aan het licht: een goed moment voor een renovatieofferte.

Handig om te weten

Architect of niet in Dentergem: vier voorwaarden

Een veranda met geïsoleerde panelen haalt de 75 % glas zelden: dan tekent in Dentergem een architect, ook voor een kleine oppervlakte.

Onthoud: Blijf onder 40 m² of reken een architect in je budget.

Goed om te weten

Veranda in Dentergem: omgevingsvergunning sinds 1 maart 2026

Dentergem valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Wat aan je woning vasthangt, is een aanbouw: vergunning nodig, hoe klein ook.

Onthoud: Vraag de lokale voorschriften op bij de dienst omgeving.

Handig om te weten

EPB voor je veranda in Dentergem

In Dentergem gelden de Vlaamse EPB-regels: een veranda zonder architect valt buiten de EPB-procedure, maar met architect en verwarming gelden de U-waarden: 0,24 voor dak, muur en vloer, 1,5 voor een raam en 1,1 voor het glas.

Onthoud: Vraag de Ug van het dakglas: 1,1 of beter.

Handig om te weten

Btw op een veranda in Dentergem: 6 of 21 %

Is je woning in Dentergem minder dan tien jaar in gebruik? Dan betaal je 21 % btw op de veranda: op 30.000 € excl. btw is dat 4.500 € meer dan aan 6 %.

Onthoud: Laat de verandabouwer leveren en plaatsen.

Ook in Dentergem

Pergola in de buurt van Dentergem

Pergola in Dentergem: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan