Verandabouwer in Bekkevoort:
terrasoverkapping

Indicatieve prijsvork: 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de werken uitvoeren.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Bekkevoort: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Bekkevoort: het belangrijkste

In Bekkevoort begin je liefst pas aan een terrasoverkapping als je een paar offertes naast elkaar hebt gelegd. Geen vestiging in Bekkevoort in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO): vakmensen uit de buurt verplaatsen zich vaak. Als richtpunt reken je op 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen, afhankelijk van je woning. Een paar vragen volstaan om tot 5 offertes te krijgen van vakmensen uit de buurt.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode3460 en 3461
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Bekkevoort?

Twee lokale aandachtspunten in Bekkevoort: Bekkevoort: 1.167 kWh/m² zon en 6 hittedagen per jaar. Voor een terras is een open structuur met schaduw hier ideaal. Gemiddeld 19,3 °C in juli in Bekkevoort: nachtventilatie haalt de warmte uit de veranda.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Welke vakmensen werken in Bekkevoort?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Bekkevoort: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe vraag je offertes aan voor een terrasoverkapping in Bekkevoort?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

De verandabouwers in Bekkevoort

Onze gegevens tonen geen bedrijf in Bekkevoort: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
10,0 km · Aarschot

Meubelcentrum Serre

Tieltseweg 274, 3202 Aarschot

Sinds 1983
Bekijk de fiche
13,8 km · Tienen

Verandaluxe

Hannuitsesteenweg 499, 3300 Tienen

Sinds 2016
Bekijk de fiche
15,8 km · Begijnendijk

CBC-Wellness & CBC-Terrasoverkappingen

Baalsesteenweg 50, 3130 Begijnendijk

Sinds 2013
Bekijk de fiche
17,7 km · Tessenderlo-Ham

I.M.A. Creaties

Kanaalweg 83 Bus 1, 3980 Tessenderlo-Ham

Sinds 2000
Bekijk de fiche
17,7 km · Tessenderlo-Ham

Alu Projects

Kanaalstraat 36, 3945 Tessenderlo-Ham

Sinds 2007
Bekijk de fiche
19,9 km · Leuven

De Serre

Alfred Delaunoislaan 4 Bus 201, 3001 Leuven

Sinds 2024
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Bekkevoort?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Bekkevoort

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Zon, vorst en regels: je veranda in Bekkevoort in cijfers

Open data vervangen geen bezoek van een verandabouwer, maar ze geven je een voorsprong bij het lezen van offertes in Bekkevoort: dit zijn de punten die tellen. Het einde van het jaar is rustiger bij de verandabouwers: plan nu, bouw in de lente.

Goed in het oog houden

Veel glas in Bekkevoort: plan de zonwering mee

Bekkevoort: 1.167 kWh/m² zon en 6 hittedagen per jaar. Voor een terras is een open structuur met schaduw hier ideaal.

Onthoud: Laat zonwering meteen mee prijzen.

Handig om te weten

19,3 °C in juli: buiten leven

Gemiddeld 19,3 °C in juli in Bekkevoort: nachtventilatie haalt de warmte uit de veranda.

Goed om te weten

Vergunning voor je veranda in Bekkevoort

Vergunning in Bekkevoort: de beslissing volgt richtinggevend na drie tot zes maanden, en na de vergunning wacht je nog 35 dagen na aanplakking.

Onthoud: Vraag de lokale voorschriften op bij de dienst omgeving.

Handig om te weten

Mijn VerbouwPremie en je veranda in Bekkevoort

Premie in Bekkevoort: alleen de ramen naar de veranda kunnen meetellen, met glas tot Ug 1,0 en een factuur van minstens 1.000 € excl. btw.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Bekkevoort

Terrasoverkapping in de buurt van Bekkevoort

Terrasoverkapping in Bekkevoort: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan