Verandabouwer in Tielt-Winge:
terrasoverkapping

Prijsindicatie: 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Tielt-Winge: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Tielt-Winge: het belangrijkste

Terrasoverkapping in Tielt-Winge (postcode 3390 en 3391): alles om je project goed voor te bereiden. Geen vestiging in Tielt-Winge in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO): bedrijven uit de buurgemeenten kunnen de werf op zich nemen. Qua budget ligt de richtprijs rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; de offerte geeft het precieze bedrag. Beschrijf je project en ontvang voorstellen van vakmensen uit je regio.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode3390 en 3391
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Welke lokale punten gelden voor een veranda in Tielt-Winge?

Op basis van de lokale gegevens tellen in Tielt-Winge twee punten: Gemiddeld 19,2 °C in juli in Tielt-Winge: verlucht je veranda 's nachts, dan begint ze de dag koel. Tielt-Winge valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Een veranda, tuinkamer of overdekt terras tegen je woning is een aanbouw: vergunning nodig, hoe klein ook.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie neemt zo’n werf aan in Tielt-Winge?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Tielt-Winge: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe vraag je in Tielt-Winge een offerte aan?

Alles gebeurt op deze pagina: het formulier stuurt je aanvraag naar Bobex, dat ze daarna doorgeeft aan zijn partners in je regio. Je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van de beschikbaarheid; je betaalt niets en zit nergens aan vast.

De verandabouwers in Tielt-Winge

Geen vestiging in Tielt-Winge in onze gegevens; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
7,6 km · Aarschot

Meubelcentrum Serre

Tieltseweg 274, 3202 Aarschot

Sinds 1983
Bekijk de fiche
12,2 km · Begijnendijk

CBC-Wellness & CBC-Terrasoverkappingen

Baalsesteenweg 50, 3130 Begijnendijk

Sinds 2013
Bekijk de fiche
12,8 km · Tienen

Verandaluxe

Hannuitsesteenweg 499, 3300 Tienen

Sinds 2016
Bekijk de fiche
14,1 km · Leuven

De Serre

Alfred Delaunoislaan 4 Bus 201, 3001 Leuven

Sinds 2024
Bekijk de fiche
20,4 km · Westerlo

West Alu

Kaaibeeksedijk 12a, 2260 Westerlo

Sinds 2013
Bekijk de fiche
22,1 km · Tessenderlo-Ham

I.M.A. Creaties

Kanaalweg 83 Bus 1, 3980 Tessenderlo-Ham

Sinds 2000
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Tielt-Winge?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Tielt-Winge

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Tielt-Winge: de context voor je veranda of overkapping

Een veranda reageert op het klimaat van haar gemeente: zon en vorst bepalen hoe je glas en zonwering kiest. Hier zie je het voor Tielt-Winge, op basis van publieke gegevens. Met de eerste herfstbuien komen de lekken aan het licht: een goed moment voor een renovatieofferte.

Handig om te weten

Een warme juli in Tielt-Winge

Gemiddeld 19,2 °C in juli in Tielt-Winge: verlucht je veranda 's nachts, dan begint ze de dag koel.

Onthoud: Vraag schuifwanden die volledig openschuiven.

Goed om te weten

Vergunning voor je veranda in Tielt-Winge

Tielt-Winge valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Een veranda, tuinkamer of overdekt terras tegen je woning is een aanbouw: vergunning nodig, hoe klein ook.

Onthoud: Laat je verandabouwer de plannen voor het Omgevingsloket leveren.

Handig om te weten

75 % glas, 40 m², 3 m: de architectenregel in Tielt-Winge

Een tuinkamer met dicht dak komt meestal onder 75 % glas uit: dan tekent in Tielt-Winge een architect, ook voor een kleine oppervlakte.

Handig om te weten

Zomerhitte in Tielt-Winge: een paar dagen per jaar

Tielt-Winge telt ongeveer 5 hittedagen per jaar. Een dakraam dat je op afstand opent, voert de warmte af nog voor je thuis bent.

Onthoud: Vraag een prijs met en zonder zonwerend glas.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Tielt-Winge

Terrasoverkapping in de buurt van Tielt-Winge

Terrasoverkapping in Tielt-Winge: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan