Verandabouwer in Lierde:
terrasoverkapping

Indicatieve prijsvork: 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Lierde: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Lierde: het belangrijkste

Op zoek naar terrasoverkapping in Lierde? Op deze pagina vind je de richtprijzen, vakmensen uit de buurt en het offerteformulier. De openbare gegevens tonen geen vestiging in Lierde; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de klus wel aannemen. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, plaatsing inbegrepen, vóór eventuele premies. Beschrijf je project om offertes te krijgen van vakmensen uit je regio.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode9570 tot 9572
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Wat moet je nagaan vóór je een veranda laat bouwen in Lierde?

Twee lokale aandachtspunten in Lierde: Breek je in Lierde een draagmuur uit voor een brede opening naar de veranda? Dan is een architect verplicht, ook voor een glazen veranda. In Lierde gelden de Vlaamse regels: sinds 1 maart 2026 is de melding voor een woninguitbreiding tot 40 m² afgeschaft, dus vraag je voor een veranda een omgevingsvergunning aan.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel verandabouwers zijn er in Lierde?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Lierde: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe krijg je een offerte voor een terrasoverkapping in Lierde?

Alles gebeurt op deze pagina: het formulier stuurt je aanvraag naar Bobex, dat ze daarna doorgeeft aan zijn partners in je regio. Je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van de beschikbaarheid; je betaalt niets en zit nergens aan vast.

De verandabouwers in Lierde

Onze gegevens tonen geen bedrijf in Lierde: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
5,6 km · Geraardsbergen

Aluminiumwerken Julien Minne

Abdijstraat 24 26, 9500 Geraardsbergen

Sinds 1980
Bekijk de fiche
5,6 km · Geraardsbergen

MDS ramen deuren en veranda’s

Herenveld(sch) 8, 9500 Geraardsbergen

Sinds 2017
Bekijk de fiche
7,2 km · Zottegem

Alu Worx

Emmerstraat 32, 9620 Zottegem

Sinds 2026
Bekijk de fiche
12,0 km · Ninove

Almepro-Alumco

Okegembaan 113, 9400 Ninove

Sinds 1972
Bekijk de fiche
12,0 km · Ninove

Aluminium - Konstruktie Kosijnski

Ziekhuizenstraat 2, 9406 Ninove

Sinds 1978
Bekijk de fiche
12,0 km · Ninove

Alu - Wets

Neep 46, 9402 Ninove

Sinds 1978
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Lierde?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Lierde

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Veranda bouwen in Lierde: wat je best vooraf weet

Zomerzon, winterkou en de regels van je gewest: dit zeggen de publieke gegevens over een veranda in Lierde, en wat het verandert aan je project. Het einde van het jaar geeft meer tijd voor een goed ontwerp: plan nu, bouw in de lente.

Handig om te weten

75 % glas, 40 m², 3 m: de architectenregel in Lierde

Breek je in Lierde een draagmuur uit voor een brede opening naar de veranda? Dan is een architect verplicht, ook voor een glazen veranda.

Goed om te weten

Melden kan niet meer voor een veranda in Lierde

In Lierde gelden de Vlaamse regels: sinds 1 maart 2026 is de melding voor een woninguitbreiding tot 40 m² afgeschaft, dus vraag je voor een veranda een omgevingsvergunning aan.

Onthoud: Laat je verandabouwer de plannen voor het Omgevingsloket leveren.

Handig om te weten

EPB voor je veranda in Lierde

Verwarm je een grote veranda in Lierde? Reken dan op EPB-eisen en een EPB-verslaggever.

Onthoud: Vraag de Ug van het dakglas: 1,1 of beter.

Handig om te weten

Lierde: de ramen naar de veranda wel, de veranda niet

Komen er nieuwe ramen in de gevel naar de veranda? Die kunnen wel in aanmerking komen, maar sinds 1 maart 2026 alleen voor inkomenscategorie 3 (35 %, max. 3.675 €) en 4 (50 %, max. 5.250 €).

Ook in Lierde

Terrasoverkapping in de buurt van Lierde

Terrasoverkapping in Lierde: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan