Verandabouwer in Lennik:
pergola

Indicatieve prijsvork: 1.300 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Pergola in Lennik: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Pergola in Lennik: het belangrijkste

In Lennik begin je het best pas aan een pergola als je een paar offertes naast elkaar hebt gelegd. In onze gegevens is geen enkel bedrijf in Lennik gevestigd; bedrijven uit de omliggende gemeenten werken vaak ook hier. Voor je budget draaien de prijzen rond 1.300 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; het exacte bedrag staat pas in de offerte. Het formulier op deze pagina bezorgt je aanvraag aan vakmensen uit de regio: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenPergola
Indicatieve prijsvork1.300 tot 8.000 €
Postcode1750
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Heb ik een vergunning nodig voor een pergola?

Een open pergola zonder dak in de tuin vraagt meestal geen vergunning, maar je gemeente kan regels hebben. Hangt ze met een vast dak aan je woning, dan is ze een aanbouw: omgevingsvergunning.

Wat moet je weten vóór je een veranda laat bouwen in Lennik?

Volgens de publieke gegevens tellen in Lennik twee punten: Moet de achtergevel open voor een brede doorgang? Ingrepen in de stabiliteit vragen altijd een architect. Vergunning in Lennik: de beslissing volgt richtinggevend na drie tot zes maanden, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen.

Wat kost een aluminium pergola?

Reken op 4.000 tot 6.400 € voor een aluminium pergola.

Wie neemt zo’n werf aan in Lennik?

Er is geen vestiging in Lennik in onze lijst, maar bedrijven uit de buurgemeenten werken vaak ook hier.

Hoe vergelijk je offertes voor een pergola in Lennik?

Beschrijf je project in het formulier op deze pagina. De aanvraag komt bij Bobex terecht, dat ze toevertrouwt aan partnervakmensen dicht bij jou: tot 5 offertes, afhankelijk van wie beschikbaar is, gratis en vrijblijvend.

De verandabouwers in Lennik

Geen vestiging in Lennik in de KBO: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
10,7 km · Affligem

Alu-P.V.C. Antoine

Bleregemstraat 130, 1790 Affligem

Sinds 1994
Bekijk de fiche
10,9 km · Halle

Alu Vomolux Construct

Puesstraat (arthur) 191, 1502 Halle

Sinds 2012
Bekijk de fiche
11,0 km · Pajottegem

Aluminium - P.V.C. - en Metaalwerken Bellemans

Edingsesteenweg 315, 1755 Pajottegem

Sinds 1980
Bekijk de fiche
11,0 km · Pajottegem

Sds Veranda

Steenweg Asse 200, 1540 Pajottegem

Sinds 2019
Bekijk de fiche
11,0 km · Denderleeuw

GDC Veranda's - Ramen en deuren

Langestraat 46, 9473 Denderleeuw

Sinds 2010
Bekijk de fiche
11,0 km · Denderleeuw

Alu Rex

Vissersstraat 7, 9470 Denderleeuw

Sinds 2021
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost pergola in Lennik?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget4.000 €
Gemiddeld budget5.200 €
Ruim budget6.400 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een pergola in Lennik

DienstIndicatief tarief
Pergola in aluminium4.000 tot 6.400 €
Houten pergola1.600 tot 6.700 €
PVC-pergola1.300 tot 3.900 €
Pergola in smeedijzer5.000 tot 8.000 €
Schuifdoek750 tot 800 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Je veranda in Lennik: wat de open data vertellen

In Lennik spelen klimaat en vergunning mee bij elke veranda. Een kort overzicht, op basis van open gegevens. Wanneer de regen terugkomt, zie je waar een oude veranda lekt: maak de goot leeg en laat de aansluiting nakijken.

Handig om te weten

Veranda zonder architect in Lennik

Moet de achtergevel open voor een brede doorgang? Ingrepen in de stabiliteit vragen altijd een architect.

Onthoud: Blijf onder 40 m² of reken een architect in je budget.

Goed om te weten

Lennik: vergunning nodig voor elke aangebouwde veranda

Vergunning in Lennik: de beslissing volgt richtinggevend na drie tot zes maanden, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen.

Onthoud: Laat je verandabouwer de plannen voor het Omgevingsloket leveren.

Handig om te weten

Zomerhitte in Lennik: een paar dagen per jaar

In Lennik wordt het gemiddeld 5 dagen per jaar warmer dan 30 °C (2014-2023), vergelijkbaar met een doorsnee gemeente in de provincie (6 dagen). Genoeg om een glazen veranda op het zuiden te laten oververhitten als er geen zonwering is.

Onthoud: Vraag een prijs met en zonder zonwerend glas.

Handig om te weten

Lennik: wanneer gelden de EPB-eisen?

In Lennik gelden de Vlaamse EPB-regels: een veranda zonder architect valt buiten de EPB-procedure, maar met architect en verwarming gelden de U-waarden: 0,24 voor dak, muur en vloer, 1,5 voor een raam en 1,1 voor het glas.

Onthoud: Vraag de Ug van het dakglas: 1,1 of beter.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Lennik

Pergola in de buurt van Lennik

Pergola in Lennik: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan