Verandabouwer in Affligem:
pergola

Indicatieve prijsvork: 1.300 tot 8.000 €. In Affligem telt onze lijst 1 verandabouwer.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Pergola in Affligem: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Pergola in Affligem: het belangrijkste

Overweeg je een pergola in Affligem? We tellen 1 verandabouwer uit Affligem, op basis van de openbare KBO-gegevens; de precieze specialiteit check je best bij elk bedrijf zelf. Qua budget ligt de richtprijs rond 1.300 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; het exacte bedrag staat pas in de offerte. Beschrijf je project om offertes te krijgen van vakmensen die in Affligem werken.

WerkenPergola
Indicatieve prijsvork1.300 tot 8.000 €
Postcode1790
Gevestigde verandabouwers1

Jouw vragen

Heb ik een vergunning nodig voor een pergola?

Een open pergola zonder dak in de tuin vraagt meestal geen vergunning, maar je gemeente kan regels hebben. Hangt ze met een vast dak aan je woning, dan is ze een aanbouw: omgevingsvergunning.

Wat moet je nagaan vóór je een veranda laat bouwen in Affligem?

Twee lokale aandachtspunten in Affligem: Affligem krijgt veel zon en telt 6 dagen boven 30 °C: reken buitenzonwering of zonwerend glas meteen in je budget. In Affligem is een architect niet verplicht als je veranda voor minstens 75 % uit glas of ander doorzichtig materiaal bestaat, maximaal 40 m² groot is, een kroonlijst tot 3 m en een nok tot 4,50 m heeft, en de stabiliteit niet wijzigt.

Wat kost een aluminium pergola?

Reken op 4.000 tot 6.400 € voor een aluminium pergola.

Wie kan in Affligem de werken uitvoeren?

We tellen 1 verandabouwer in Affligem. Wat elk bedrijf precies doet, vraag je best na voor je een offerte aanvraagt.

Hoe vraag je offertes aan voor een pergola in Affligem?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

Wat kost pergola in Affligem?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget4.000 €
Gemiddeld budget5.200 €
Ruim budget6.400 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een pergola in Affligem

DienstIndicatief tarief
Pergola in aluminium4.000 tot 6.400 €
Houten pergola1.600 tot 6.700 €
PVC-pergola1.300 tot 3.900 €
Pergola in smeedijzer5.000 tot 8.000 €
Schuifdoek750 tot 800 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Affligem

Bekijk de fiche

Alu-P.V.C. Antoine

Bleregemstraat 130, 1790 Affligem

Sinds 1994
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Een glazen kamer erbij in Affligem: wat je best vooraf weet

Een veranda reageert op het klimaat van haar gemeente: zomer en winter bepalen wat je op de offerte vraagt. De stand van zaken in Affligem, op basis van publieke gegevens. Na de zomer is het het beste moment om offertes te vragen voor een veranda in de lente: zo ligt de vergunning er in het voorjaar.

Goed in het oog houden

Veel zon, veel hitte in Affligem

Affligem krijgt veel zon en telt 6 dagen boven 30 °C: reken buitenzonwering of zonwerend glas meteen in je budget.

Onthoud: Vraag twee varianten: glas met zonwering en dicht dak met lichtstraat.

Handig om te weten

Affligem: wanneer tekent een architect je veranda?

In Affligem is een architect niet verplicht als je veranda voor minstens 75 % uit glas of ander doorzichtig materiaal bestaat, maximaal 40 m² groot is, een kroonlijst tot 3 m en een nok tot 4,50 m heeft, en de stabiliteit niet wijzigt.

Goed om te weten

Veranda in Affligem: omgevingsvergunning sinds 1 maart 2026

Vergunning in Affligem: de beslissing volgt richtinggevend na drie tot zes maanden, en na de vergunning wacht je nog 35 dagen na aanplakking.

Onthoud: Bel de dienst omgeving van je gemeente voor je laat tekenen.

Handig om te weten

EPB-eisen in Affligem: alleen met architect

Een veranda zonder architect in Affligem moet geen EPB-eisen volgen, maar goed glas blijft je beste investering.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Affligem

Pergola in de buurt van Affligem

Pergola in Affligem: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan